Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan és hol beszélgessek vele?

Hogyan és hol beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik egy lány, csak nagyon ritkán látom a suliban, így nem tudunk beszélni. Szoktunk amúgy egymásnak köszönni ha látjuk egymást, de az ritka. sajnos eddig még nem beszéltünk, tavaly volt egy óra ami közös volt és onnan ismerjük egymást látásból.

fb-n ismerősöm de most ott hogy írjak neki amikpt még személyesen sem beszéltünk.



2013. nov. 14. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szépen okosan közterületen
2013. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de alig találkozom vele így nem tudom elhívni
2013. nov. 14. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudakoldmeg mikor hány órája van és várd meg,hogy tudj vele beszélni.
2013. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom sajnos az orarendjet sem pedig sokszor felkutattam a netet emiatt
2013. nov. 15. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mondjuk egy osztálytársát, az órarendjükről. Meg amúgy is, valahogy csak összefuttok a suliban, akkor próbálj meg vele pár mondatot beszélni. És egyszer csak azon fogod kapni magad, hogy beszélgettek. :) Hidd el, ez így lesz, nálam is ez volt. Megtetszettem egy srácnak, akit még csak nem is ismertem akkor, még facebook-ról sem, de odaköszöngetett nekem, néha a szünetben oda jött pár szóra, tolt 1-2 viccet, és egyszer csak tényleg azon kaptam magam, hogy beszélgetek a sráccal, nem csak 1-2 szót futtában, bár kezdetben csak annyit beszéltünk, de minden alkalommal egyre jobban elbeszélgettünk egymással. :) Szerintem csináld te is ezt, beszélj vele, nem kell percekre megállni vele beszélgetni, nem kell ''kisajátítani'', lefoglalni, hanem 'vágj oda' néha valami kis mondatot, de nem kell 'rátapadni', az is elég, ha menet közben oda szólsz hozzá, meg gondolom nem is akarsz nagyon megállni beszélgetni, mert bizonyára ott vannak vele a barátnői. De ne zavarjanak a barátnői, nyugodtan beszélj vele előttük is, meg ahogy mondtam, nem kell odaállnod hozzá(juk) beszélgetni, szóval egyáltalán nem lesz ciki. :) A lényeg, hogy legyél jófej vele, néha 'dobj' oda valami kis mondatot, mosolyogj, legyen önbizalmad, jó kisugárzásod, és nyert ügyed van. :) És tuti, ha ezt így csinálod, akkor előbb-utóbb a csaj is oda fog szólni neked, talán még oda is megy hozzád, és mehet is a beszélgetés, és minden alkalommal egyre nyíltabbak lesztek egymás felé. ;) Mi vagyunk azzal a sráccal (akit említettem), az élő példa, hogy ez tutira bevállt módszer. Odáig jutottunk, hogy haza is kísért. Azóta együtt vagyunk (1 éve). :) Próbáld meg te is mindenképpen! Nem veszíthetsz semmit. ;) Sok sikert! :)

15/L

2013. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!