Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki akar ismerkedni?...

Valaki akar ismerkedni? 13-16éveseket várok L/15

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, most nem akarlak megbántani, de komolyan nem értelek. 15 évesen nincs kivel beszélgetned, ennyire nincsenek barátaid? Inkább csináld meg holnapra a leckéd, örülj, hogy ilyen fiatal vagy és nem kell holnap dolgoznod menned, vagy Zh-ra készülnöd. Nem értem, hogy miért akar egy gyerek gyerekekkel ismerkedni, holott gyerekekkel van körülvéve. Nekem ez magas. De ha tényleg nincs kivel beszélgetned, akkor írhatsz nyugodtan nekem is, nem akartalak megbántani, csak szerintem felesleges dolgokkal töltöd az idődet. :)

L/22

2013. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves első: igazad van, Te sokkal érdekesebb vagy, írsz privátot? :D
2013. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első, részben egyetértek veled, de például nekem nem kell holnapra tanulni és vannak barátaim, akikkel jelenleg is beszélgetek, de egy ismeretlennel teljesen más. Ismerkedni szeretne, új embereket megismerni, mi vele a gond? Egyébként ha nem ragaszkodsz a felső korhatárhoz akkor írhatsz nekem is. 17/f
2013. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég kamunak tűnik, nem ír vissza
2013. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!