Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmondjam a haveromnak, hogy...

Elmondjam a haveromnak, hogy így kigúnyolta a csaj?

Figyelt kérdés

felsőbbévesekkel van óránk, a haverom kinézett egy csajt és bejelölte.

a csajnak van pasija, elutasította a jelölést.

viszont ma míg nem jött meg a haverom sutyogta a többieknek hogy nem jelölte vissza és nem is irt mert mit írjon egy ilyen nyomoréknak.

Illetve hogyha nem látta volna hogy pasija van akkor lehet bepróbálkozott volna.

Na meg hogy milyen egója van h nézi őt órán, és hogy bejelölte.


a haverom ezzel szemben azt gondolja h a csaj csak teszteli, hogy be meri-e megint jelölni és hogy őt nézi sokszor stb.

Egyértelmű h a csajnak nem.kell és ki is gúnyolja, de a haverom ezt nem látja.... Szerintem nem lehettek még csalódásai max pár kosár de ha nem vigyázik ez a csaj az önbizalmát nagyon lehúzhatja....



2013. nov. 14. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
mondd
2013. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csaj a legnagyobb nyomorék! Milyen alapon nyomorékoz le bárkit is?
2013. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenképp mondd el neki
2013. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jobban lehúzod az önbizalmát, ha közlöd vele h a csaj közölte h egy nyomorék. Próbáld meg lebeszélni a csajról, azzal h van barátja, úgyhogy nyilván nem akar semmit tőle
2013. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem először mond el a haverodnak, aztán hogy a csaj megtanulja a leckét, álmában kötözd az ágyhoz, tépd le róla a ruhát, hívd oda a haverod és mond neki hogy most ki-élvezheti magát hogy megtanulja a leckét aztán fogja be a csaj orrát tegye be a farkát a szájába(a csaj szájába) és lőjjön bele egy nagyot aztán úgy kú*ja szét hogy a végén 2 hónapig ne tudjon leülni
2013. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#4 -es! hogyha megpróbálja lebeszélni a csajról, lehet azt fogja hinni az a bizonyos haver, hogy ráhajtott a csajra...
2013. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DonKartács válasza:
Ha a srác nem teszi én rúgom le a csajt !!!!
2013. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!