Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nagyon beteg vagyok,...

Lányok, nagyon beteg vagyok, ha szeretek rácsapni a lányok fenekére, ha rosszak?

Figyelt kérdés
Nem tagadom, hogy élvezem és jó móka is, így büntetni, ha pimasz vagy rossz egy lány hozzám. :P
2013. nov. 14. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem majdnem minden nap elfenekel a pasim, semmi perverz nincs benne.
2013. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
HÁt de épp ez az, már első randin megcsinálom ezt a lánnyal, pedig nem is igazán ismerkük még egymást. XD
2013. nov. 14. 16:37
 3/10 anonim ***** válasza:
magyarországon laksz? csak mert akkor tök normális. bolondok háza van...
2013. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

'tudományos tény', hogy a nőknek erre szükségük van. Élénkül a vérkeringés, erősíti az endokrin rendszert.


Hadd csapok én is! :D

2013. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem ellenkezett amúgy. Lehet tényleg élvezte ő is, vagy még beizgult tőle. :D
2013. nov. 14. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Erről van szó.


Másfelől egy nőnek azután JOGA VAN tökön rúgni téged. És akkor se lepődj meg. Csak akkor csináld ezt, ha mindketten tudjátok, hogy csak móka, ha ő nem érzi emiatt fenyegetve magát, oki?

2013. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Alapból humoros típus vagyok, ő sem volt százas, elég lököttnek tűnt. xD
2013. nov. 14. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy miért lennél beteg, ha csajok után indul meg a kezed? Ez természetes egy férfinél legfeljebb nem illendő :D
2013. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem első randin inkább ne, az elég bizarr... de amúgy engem kifejezetten izgat :D
2013. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor lenne egy ajánlatom, kedves Utolsó Válaszoló (de lehet a Kérdező úrnak is van, ezt nem tudhatom. szakértőnek tűnik popsira csapásban ő is)
2013. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!