Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A telefonszámomat elkérte de...

A telefonszámomat elkérte de nem hívott fel. Hogy viselkedjek vele ha találkozunk megint?

Figyelt kérdés
Boltban dolgozom és rendszeresen bejárt vásárolni. Mindig lökte itt a befűzős szövegeit, de tényleg mindig. Egyik alkalommal kérdezem mit adhatok? Erre mondta hogy a tel. számodat. Na oké mondom írd fel akkor és megadtam neki. És azóta semmi :D Fel sem hívott, a boltba sem jött be. Most akkor mi ez? Meg ha esetleg megint jön mit mondjak neki?
2013. nov. 14. 19:46
 1/6 FlipSL ***** válasza:
Hát nemtudom mibaja lehet..Nem sértetted meg valamivel? Szoktad látni?
2013. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt: Ajánlhatok esetleg a mobilodhoz feltöltőkártyát?
2013. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamu az ember. Beszari. Ennyi.
2013. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem sértettem meg semmivel. Mindig kedves vagyok vele, beszélgetek vele stb.

Jó mondjuk annyira nem bánom mert nem is jött be olyan igazán, csak mindenki azzal jön hogy "Ne ítélj külsőre, adj esélyt mindenkinek aki nem taszít téged, hátha lesz belőle valami". Oké mondom egész normális, meg lehet vele beszélgetni, még ha nem is tetszik úgy igazán egy randi belefér. Főleg ha már rászánta magát hogy elkérje.

És megadtam neki. Erre semmi. Tiszta gáz.

2013. nov. 14. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
A fenét, csak innentől már szinte sima ügy vagy, és az meg már nem izgi.
2013. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát de ez mekkora hülyeség már. Akkor legalább elvitt volna randizni és megfektet vagy valami, ha már eddig megpuhított.

De ha megint jön majd szépen beoltom hogy hagyjuk már... De ha esetleg elhív majd miután elmondtam a véleményem tuti nemet fogok mondani neki.

2013. nov. 14. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!