Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú. Pontosabban egy...

Van egy fiú. Pontosabban egy magyar celeb fiú. Sose 'rajongtam' senkiért max kisebb koromba. Érte se, csak nagyon tetszik:D Hogyan tudnék vele találkozni? Vagy ez full lehetetlen?

Figyelt kérdés
Pár napja gondolkodok már rajta eddig nem túl sok eredménnyel, de szeretem elérni a céljaim és ezt is el szeretném.:D ezért is írok ide hátha valakinek van valami ötlete.Sose jutott még ilyen eszembe de most valamiért mégis.Nem tudom van e barátnője nem találtam erről cikket szóval feltételezem nincs.Olvastam egy interjúba(ami ugye vagy igaz vagy nem:D) hogy szokott találkozni a 'rajongóival' ha neki is szimpatikus.Bár rajongó nem vagyok szimplán pont az esetem,szimpatikus.Gondolkodtam, hogy facebookon írok neki de az olyan sablonos..Napi 35764 bejövője lehet kb..Meg van pár facebook amik közül nem tudom melyik lehet az igazi.Plussz én nem nyálcsorgatós 'aaah uristen*.*' tipus szeretnék lenni.Ha nem lenne közismert is tetszene amúgy mert az ilyen típusu fiúk tetszenek amúgy is.Tudom ez elég valószínűtlen hogy összejön,de gondoltam hátha.Nem azt akarom ugorjon a nyakamba egy fél órás-órás beszélgetésnek is örülnék.:) Van olyan itt aki hasonlóan van/volt és összejött egy találkozó?:) Nem fogok őrült nyomozásokba kezdeni utána, de örülnék egy találkozónak.Egy reménykedő 19/L :D
2013. nov. 15. 03:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem SP tetszett meg?
2013. nov. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
haha nem:D Nem ő az:)
2013. nov. 15. 03:34
 3/12 A kérdező kommentje:
Már régebb óta nézegetem ez a találkozás csak most jutott eszembe amúgy.Végülis ő is 'csak' 1ember...
2013. nov. 15. 03:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne ismerkedj netcelebekkel.
2013. nov. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem netceleb
2013. nov. 15. 03:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kinyomozni hol lakik, vegyél pl. egy doboz pizzát, és csengess be hozzá, mintha te lennél a futár. A többi már rajtad múlik... :)
2013. nov. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ki az tippszmix csabi?
2013. nov. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiírhatnád, ki tetszik, mert akkor talán konkrétabb ötletet tudnánk adni, és az sem probléma, ha valaki felismeri a nevét, mert ugyebár celebről beszélünk...
2013. nov. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez lehetetlen, mert Lakatos Cshapo Csabának már van barátnője. Nem tudsz vele összejönni :(
2013. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én beszélek veled ilyesmiről szívesen privátban, én eddig mindenkivel találkoztam, akivel akartam (magyarokról van szó természetesen :D ).

Viszont, ha konkrét tanácsot szeretnél, akkor írj róla valami konkrétumot is (kor, mit csinál pontosan, tehát milyen területen híres, mert nagyon nem ugyanez egy sportoló vagy épp egy zenész megközelítése... és köztük is nagy különbségek vannak, attól függően, hogy kik szeretik őket általában :) ).

2013. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!