Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kérjek segítséget egy...

Hogy kérjek segítséget egy lány ismerősömtől a barátnőjével kapcsolatban akivel még enm vagyok szoros kapcsolatban? 18/F

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet h egy lány ismerősömnek megtetszett a barátnője és szeretnék tőle segítséget kérni interneten mivel nagyon ritkán tudunk találkozni ám annyira nem vagyunk szoros kapcsolatban.3 hete találkoztam vele és ott volt a baratnője és mikor igy nem figyeltem ida sugdoloztak meg nevetgéltek meg allandoan összenéztünk.és gondolom vagyis legalabbis remelem hogy tetszem neki..

Mit írjak neki?



2013. nov. 15. 08:23
 1/2 Dark27 válasza:

"szia

Találkoztunk a .....(hold, park,sex shop) ......(Mari) -val voltál. Szeretnék veled beszélni, lenne egy nagyon fontos dolog. Lenne kedved egyet .........(séta, tea, kaja, beszél)?"


u.i.:

1, ha kérdi mi a fontos dolog akkor te: jobban meg szeretnélek ismerni (csak személyesen mond!)

2, fontos még hogy következő tali meg legyen beszélve

3, hagyad beszélni nők imádnak xD

és a legfontosabb légy férfi! Vagyis ne is nyomulj túlságosan de érezze mi a helyzet ;)

2013. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de azt se tudom hogy hivjak.ezert kéne az ismerosom segitsege akivel meg nem vagyok olyan joba..de remelem segitene ebben
2013. nov. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!