Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok hogy reagálnak mikor...

A lányok hogy reagálnak mikor meglátnak egy full gazdag srácot kiszállni egy 40 milliós kocsiból pl Bentley?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Menőzzön csak tovább,biztos majd valakinek tetszik.
2013. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Troll kontroll



TANÁCS: A troll előre megfontoltan aknázza ki az online közösség normáinak gyenge pontjait, hogy feldühítse az embereket.

Ne etesd a trollt! A trollnak a veszekedés, a zavar és a felfordulás a lételeme: ha vitába szállsz vele, csak a kedvére teszel. Ahogy a mondás tartja: ne kezdj birkózásba egy disznóval. Mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezi is.

2013. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
A kocsiba gyönyörködök kicsit mert kocsibu*zi vagyok de a srác ettől még nem kerülne más megvilágításba részemről. :D Nem ilyen dolgokon múlik nálam hogy egy srác tetszik vagy sem.
2013. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
#1: abban mi a menőzés, hogy kiszáll egy drága kocsiból?
2013. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
leginkább szerintem ezt gondolják : nah apucinak meg anyucinak megvolt a karácsonyi ajándékozása
2013. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Hogy pici a farka és még soha nem vágott fát sem életében...
2013. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

Nedves lesz a bugyika...


A többség a maga pénzhajhász módján elképzeli, ha nem kellene a srác mellett dolgoznia, és micsoda álomélet lenne. Aztán maga mellé néz, és a szomorú valóság, Béla áll mellette, aki esztergályos-géplakatos és csak havi bruttó 100-at visz haza. Persze később jön, hogy "Béla, a te hibád, nem törődtél velem eleget!", Mónika meg bőszen helyesel, és szemrehányóan néz.


Kemény világ ez öcsi, ahol a lóvé, ott a punetta, ez a szomorú valóság...

2013. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Szólnék neki, hogy vigye arrébb az apja kocsiját, mert kitakarja az én 60 milliós kocsimat.
2013. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Azt gondolom, hogy :na ő is biztos "becsületesen" megdolgozott érte -.-"


Ha pedig fel is akarna szedni.. hát :D Volt már, hogy egy pasi a vadiúj motorjával akart felszedni , elég feltűnően - megkérdeztem tőle, hogy most a motorjának keres barátnőt? - aztán még én voltam a telhetetlen r-banc :DD Nevetséges az ilyen.


7-es :) én AKAROK dolgozni. Azért küzdök az egyetemen, hogy valóra váljon az álmom. Ha elképzelem magam otthoni háziasszonykának borsózik a hátam és rettegek, hogy olyan leszek! Borzalmasan unalmas lenne! Egyáltalán nem vagyok egyedül ilyen célokkal. Persze... magyarázhatok neked, aki a mónika showból tanul :DDDD

2013. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Héééé, én csak Mónika csodás tejcsárdái miatt néztem az adást, kizárólag mikor terhes volt. De hát nem vagyok süket, hallottam, hogy mit makog.
2013. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!