Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy én csak...

Miért van az, hogy én csak olyan lányoknak kellettem eddig, akikre rá sem néztek a fiúk és emiatt ők inkább azt hazudták nekem, hogy helyes vagyok?

Figyelt kérdés
Már nagyon fáj, hogy én mindig csak ilyen tartalék vagyok, amíg nem veszi őket észre valami igazán helyes fiú. Értem én, hogy ronda srác vagyok, láttam már magam a tükörben, még véletlen sem lettem férfias kinézetű, inkább cuki, aranyos fiú, az meg tudom,hogy gáz és nem vonzó a lányok számára, de mégis sok lány hazudta már nekem, hogy bejövök neki, pedig csak arról van szó szerintem, hogy önbizalomhiányuk van és emiatt megelégednek velem, mert kedves vagyok hozzájuk és máris én kellek nekik. Nekem is önbizalomhiányom van, sok lány mondta már, hogy ronda vagyok, lényegében mindig ezért utasítanak el a lányok még csak meg sem akar a legtöbb ismerni és ez nagyon fáj nekem, megyek is nem soká kocsmázni, más örömöm már úgy sincs az életben.
2013. nov. 16. 10:47
 1/1 anonim válasza:
Azért még nem kéne az ivàsba menekülnöd. Hàny éves vagy?
2013. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!