Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek megeri remenykednunk?

Szerintetek megeri remenykednunk?

Figyelt kérdés
Chatrouletten baratnommel talalkoztunk ket magyar fiuval.ok 16 eves, mi meg 14 de viszont kamerajuk nem volt nekunk pedig igen es azt mondtak hogy szepek vagyunk.nagyon jol elbeszelgettunk veluk.elkertek a fbnket viszont nem jeloltek be. Azt mondtak hgy ha kierdemeljuk akkor felvesznek. Este 9-kor baratnom hazament es meg beszelgettem a ket fiuval, de 10-kor ok is elmentek mert indultak bulizni. Mondtam hogy jeloljenek be fbn de nem valaszoltak csak annyit h adjam meg a skypeomat. Megadtam es mondtak hogy most mennek. Szerintetek van esely arra hogy bejelolnek fbn vagy skypeon?

2013. nov. 16. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is láttad őket, de bejönnek? :O
2013. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy bejonnek. Csak nagyon kedvesek es aranyosak
2013. nov. 16. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem ezek nem 16 éves fiúk, ennél rafináltabbak, esélyes hogy valami munkanélküli(ek) 30as volt(ak) ;)
2013. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak szórakoznak veletek. Ti meg naivak vagytok:D
2013. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hongkong válasza:
ha meg adod a skip neved feltudják törni az ilyen cuccaidat egyik barinőm monta hogy vele ez már megtörtént
2013. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem bántani akarlak de rohadt nagy baromságot csináltál.:)

de ha te nem is láttad őket akkor nem lehetsz biztos benne h mi igaz abból amiket mondanak.. lényegtelen hogy milyen kedvesek, aranyosak voltak csak játszottak veletek..

ha egyből nem jelöltek be hanem ink mentek akkor sztem ne reménykedj. én pl meg se adtam volna nekik semmim max ha ők előbb. vagy még akkor se.:)

2013. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!