Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen előnye és hátránya...

Milyen előnye és hátránya lehet egy olyan ismerkedésnek, ha egy lánynak semmit se hazudok csak az igazat mondom magamról?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hatranyat nem tudom..de szerintem minden lany ertekeli az oszinte pasikat :) 17L
2013. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hazudsz az úgyis kiderül előbb-utóbb. Az őszinteség általában nyerő szokott lenni, ha hosszútávra tervezel, de csak óvatosan, nem kell az alsógatyád színét is elmondani egyből. Én mindig csak azt mondom meg, amire kíváncsiak, magamtól nem lesz őszinteségi rohamom.
2013. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha egy félénk, önbizalomhiányos srác vagy, akkor egyértelműen hátrány.
2013. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Készíts kézkrémet és papírzsepkendőt, szerintem még Vin Diesel se tudna felszedni egy átlagos csajt se, ha őszinte lenne. Mindnki hazudik, így komoly hátrányba kerülsz. A lányok nem minden hazugságnak dőlnek be, csak annak, amit jóképű és izmos pasitól hallanak!
2013. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!