Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik ilyen romantikus,...

Létezik ilyen romantikus, érzékeny lány?

Figyelt kérdés

Olyan, aki nem azt várja a pasitól, hogy kőkemény, macsó, szexisten legyen, hanem azt, hogy ő is érzékeny, néha csöpögős, és néha olyan, akire itt gyk-n rámindjátok, hogy lelki szemeteskuka?

Kort nemet


2013. nov. 18. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen:) 20/L
2013. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyen nőt keresek én is ! :)
2013. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bizony sok.De egy sem kötött ki mellettem soha :(
2013. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg létezik! De, az a férfi, aki érzékeny és néha csöpög, az nem férfi. Az a férfi, aki férfiként viselkedik, de el tud érzékenyedni, ha szükség van rá.
2013. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja. egy csomó ilyen csaj van.
2013. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
minden bizonnyal.
2013. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csöpögős ne legyen, és ne akarjon folyton rózsaszirmok között, gyertyafény mellett, nyálas zenére szeretkezni, stb., azt hiszem, világos, milyen típusra gondolok :)

Lehet attól valaki férfiasan kemény, hogy mellette az érzelmeit is kimutatja, és empatikus a társával - ezt mondjuk szerintem az emberek többsége elvárja, a lányok is.

Az az ember, akire a lelki szemetesláda kifejezést használom én, az inkább megalkuvó, "áldozattípus", tipikus tehetetlen kategória, aki csendben meglapul a háttérben, egy jelzést sem ad teszem azt a lánynak, hogy többet akar, de pár beszélgetés után már sír, hogy a másik nem jön össze vele, pedig a múltkor is megkérdezte tőle, hogy van.


25/N

2013. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Az a férfi, aki férfiként viselkedik,"


Az a férfi, akinek f#sz van a két lába között! Ne az alapján sorold már nemek közé az embereket, hogy hogyan viselkednek! Gusztustalan!


Tuti valami plázap#csa vagy...

2013. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vannak.. :) L19
2013. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen lányt keresek én is, de sajnos manapság nincs sok ilyen lány, illetve vannak csak nem az én korosztályomban sajnos. (14-16 évesekre gondolok itt).
2013. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!