Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves Leányzók! Azt mondják,...

Kedves Leányzók! Azt mondják, Minél szebb egy lány, annál magányosabb mert a férfiak nem mernek közeledni hozzájuk. Ti ezt hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már volt ilyen kérdés de ott újfent csak a lányok ócsárlása ment.
2013. nov. 18. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
azt hogy nem értek egyet. a szép lányok bárkit megkaphatnak.. a csúnyák mint én meg senkinek sem kellenek, ez az igazság. mindenki fullos csajokat akar, még a csúnyább fiúk is, ismerjétek be. ;')
2013. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Biztos van egy-két önbizalomhiányos pasi, aki nem mer közeledni, de azért mindig van elég olyan, aki mer. Tapasztalatból mondom.

De ettől még lehet magányos egy szép lány is, hiszen nem biztos, hogy azokban, akik közelednek hozzá, megfelelő partnert talál.

2013. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg Te, ma küldtem egy képet magamról, 12:23-kor, és borzalmasan magányos és boldogtalan vagyok.
2013. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaz..én nem csak külsőre,belsőre is főnyeremény lennék..így túl elérhetetlennek tűnök :D
2013. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3#

Jó de az más, te egyébként is csak barátkozni szeretnél mint én is. :)

A képen pedig jól nézel ki csak a mosolyod nem őszinte de azt megértem.

2013. nov. 18. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, hozzám mernek, mert tök kedves és közvetlen vagyok.
2013. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butasag. Olyan nincs, hogy senki ne merjen megkornyekezni egy lanyt azert mert szep. Valami miatt nem tunik erdekesnek. Olyat meg nem hallottam, hogy egy gyonyoru no aggszuzkent halt volna meg.
2013. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, hogy a fullos csaj bárkit megkaphat. Ilyen ember egyszerűen nincs.

Mi van akkor, ha fullos csajnak egy olyan pasi kell, akinek az átlagos kinézetű lányok jönnek be? Akkor cseszheti a fullos kinézetét.

2013. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Első, neked milyen egy fullos csaj? Mert, ha úgy néz ki mint ő akkor ingyen sem kellene!

[link]

2013. nov. 18. 18:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magányosnak, nem is akarok kapcsolatot.
2013. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!