Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » S. O. S. Miért csak a 20 éven...

S. O. S. Miért csak a 20 éven felüliekkel tudok beszélgetni? 16L

Figyelt kérdés

Sokakkal beszélgettem már itt az oldalon, de valamiért a 20 éven aluliakkal az egész pár óráig tartott, szimpla ismerkedés volt, míg az idősebbek közül jónéhánnyal még most is tartom a kapcsolatot és hosszú leveleket váltunk.

És a való életben is volt alkalmam ezt tapasztalni. Csak az a baj, hogy a 20 éven felüliek személyesen ritkán kezdenek 16 éves lánnyal, ami mondjuk érthető is. A magamkorúakkal meg nem tudok úgy ellenni. Más is van így ezzel? Mit tehetek?


(Privátot nem kérek. :D)



2013. nov. 18. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert most abban a korban vagy kislány, amikor azt hiszed, hogy sokkal érettebb vagy a korodnál. Kinövöd majd 1-2 év múlva és akkor a saját korosztályoddal is fogsz tudni ismerkedni. Semmi vész.
2013. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szeretlek :)26/f
2013. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál. :D
2013. nov. 18. 18:54
 4/14 A kérdező kommentje:
ez az elsőnek szólt
2013. nov. 18. 18:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor is szeretlek :)
2013. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26F Te egy pedomaci vagy! Pedo pedo pedomaci.
2013. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tudom ;)
2013. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
neked komoly apakomplexusod van..mindenkiben őt keresed..fordulj pszichológushoz... na jó :D a tréfát félre téve... érettebb vagy a kordnál ezért.. nincs ezzel gond..
2013. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Apámmal jól kijövünk, köszi. :D
2013. nov. 18. 19:03
 10/14 Jucimano válasza:

Szia!

Habár kevés az infó, valószínű, hogy érettebb vagy, mint a Veled egykorúak. (Gondolom amúgy elsősorban fiúkról beszélsz.) Meg szerintem a Veled egykorúak sokan nem gondolják komolyan az egészet, csak úgy szórakozásból írogatnak. Az én tapasztalaton szerint legalábbis a fiúk nagyon éretlenek...

Szerintem ez abszolút nem baj, én sem jövök ki sokszor a velem egykorúakkal, csak én inkább a fiatalabbakkal tudok beszélgetni.(Azon belül is egy normálisabb réteggel) Ha ez Téged nem zavar, akkor ne törődj vele, előbb vagy utóbb úgy is találsz magadnak valakit, aki lehet idősebb, de ez egyikőtöket sem fogja érdekelni. Amúgy még egy példa az idősebbek köréből.

Bátyám(29), aki éppen tegnap előtt házasodott össze a 7 évvel idősebb barátnőjével(36), mindig is arra panaszkodott, hogy nem jön ki a vele egykorúakkal. Most már majdnem két éve vannak együtt és várják az első közös gyermeküket. ;) Remélem egy kis segítséget tudtam adni.

17/L

2013. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!