Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg gáz ha az osztálytársam?

Tényleg gáz ha az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Már általános iskola óta osztálytársak voltunk, és ugyanabba a középiskolába mentünk. Most 10-es vagyok. A lánynak szerintem én is tetszek, már általánosban is bejöttem neki(barátnői szerint). De félek, hogy ha nem jön össze akkor még 2 évig folyamatosan látni fogom. Mit tegyek?
2013. nov. 18. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, alap dolog hogy nem kell bunkónak lenni és akkor harag nélkül válhattok el ha esetleg szakítanátok. Én ebben az esetben azt mondom jobb megpróbálni mint álmodozni.
2013. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mi osztályunkban volt ilyen pár, akik 10. osztály környékén jöttek össze, most meg már lassan 10 éve házasok. ;)
2013. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jobb megpróbálni, ez így van, de azért ha belegondol az ember, még minimum 2 évig minden nap látnám napi 8 órát egy helyen, 1 teremben. Ez eléggé félő, és 50-50% hogy összejön vagy nem
2013. nov. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!