Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék vonzódni a fiúk...

Hogyan tudnék vonzódni a fiúk által észre sem vett lányokhoz is újra?

Figyelt kérdés
Kb. egy-két éve még simán összejöttem egy nem vonzó, egy fiú által sem észrevett lánnyal is, de mióta voltam olyan lányokkal és nem rég egy nagyon szép lánnyal is összejött valami, azóta azt vettem észre, hogy nem bírom már leadni, egyszerűen nem is tudok vonzódni sem a nem vonzó lányokhoz, de az a baj, hogy ezek az aaranyos, alacsony, bájos lányok meg minden fiúnak bejönnek és így nem sok esélyem van felvenni a versenyt, amikor egy cuki lányra jut legalább 10-20 fiú, ráadásul én még csak nem is vagyok egy nagy partyarc, inkább magányos farkas vagyok, művész, filozófikus, viszont elég perverz típus. Vagyis ha úgy alakul nem félek megcsókolni egy lányt vagy ágyba vinni. Talán pont az a baj, hogy nagyon is be tudok indulni egy számomra vonzó lányra, csak épp ritkán jut olyan, akivel kölcsönös a vonzalom, többnyire én nekik külsőre, ők nekem jellemre nem jönnek be a vonzó lányok közül.
2013. nov. 19. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem csak a csúnyácska lányokat veszik semmibe a fiúk /tapasztalat/. Keresgélj! Aki nem hangoskodik, vihog, vagy lóg a telefonján, próbáld megismerni, hátha :-)

Sőt, ha a suliba nem csípi ki magát, attól még csak a Te kedvedért meg tud szépülni. Az ilyen /normális/ lányoknak nem fontos a külső, a lényeg, hogy szimpatikus legyél!

2013. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!