Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus téma. Hogyan közeled...

Leszbikus téma. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Látásból ismerjük egymást, de még sosem beszéltünk. Tudom róla, hogy a lányokat szereti, de nem tudom, hogyan nyithatnék felé.

2013. nov. 19. 19:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
ugyanaz mint az mint a fiúkkal csak lányban!beszélgetés,és ha minden oké akkor a többi jön magátol!
2013. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mosdóban, büfében, suli eseményen elég könnyen közeledhetsz felé, olyankor mindenki csevegősebb kedvében van.
2013. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, ennyit én is tudok. Viszont mindenféle ürügy nélkül nem megy oda egy fiú sem a lányhoz, hogy közölje vele, tetszik neki.


Ha esetleg más leszbikus volt már hasonló helyzetben, szívesen fogadnám a tanácsát.

2013. nov. 19. 19:30
 4/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozom majd "elkapni" egy ilyen alkalommal, köszi. :)
2013. nov. 19. 19:38
 5/12 anonim válasza:
én bi vagyok de nekem egy kis flörttel sikerült! ez volt életem legjobb kapcsolata!
2013. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát igen kicsit nehéz így, hogy csak látásból ismeritek egymást. Nem ad feléd semmi jelet egyébként amiből tudhatod hogy esetleg te is bejössz neki? Úgy már szerintem könnyebb lenne az elindulás.
2013. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Annyi tűnt fel, hogy akárhányszor észrevettük egymást, hosszabb ideig egymás szemébe néztünk. Ennél tovább viszont még nem jutottunk, ezért gondoltam, hogy valamit most már lépnem kellene.
2013. nov. 19. 19:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen végül is ez is lehet jel, bár én sem mondom biztosra. De amúgy ha ő nyíltan leszbikus akkor talán ő is léphetne feléd ha bejössz neki nem? Habár lehet nem mer mivel nem tudja, hogy neked is tetszik, vagyis gondolom nem tudja.
2013. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rajtam nem vehető észre egyértelműen, hogy érdeklődnék a lányok iránt. :) Az meg, hogy akárhányszor meglátom, hosszan nézem, nem sokat jelent, mivel ma már bárki végigmérhet bárkit akármilyen szándék nélkül. Talán ő sem tudja hová tenni a dolgot, emiatt nem közeledett még. Ha pedig nem adok neki egyértelmű jelet, akkor nem is fogja megtudni, hogy tetszik nekem.
2013. nov. 19. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha ő is visszanéz ugyanúgy rád és nem veszi el a tekintetét azért azt ne mondd annak, hogy nem jelent semmit :) Az is sokat jelent hidd :) Annyi hogy nem teljesen egyértelmű. De azért ha mélyen, vagy hosszan van köztetek szemkontaktus az nem végigmérést jelent, mert akkor végignéznétek egymáson. Szerintem az megint eltérő. Abban viszont igazad van, hogy akkor neked kellene valahogy jelezned. Akkor viszont, ki kell mutatnod, hogy tetszik neked. Mennyi korkülönbség van köztetek?
2013. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!