Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elfogytak győrből és gyms...

Elfogytak győrből és gyms megyéből a normális lányok?

Figyelt kérdés
5 éve próbálok párt találni anélkül egy ép randim lett volna.lassan 21 leszek az apám nagyapám már rég megtalálta ilyen korában anno a párját.most meg mi van?nekem már lassan undorom van a nőktől,ha nem kosaraztak ki ezren akkor egy sem.ha meg véletlen talál az ember egy normális lányt az meg már foglalt természetesen.már mindenhol mindent megpróbáltam.jelezném a hiba nem bennem van: bár nem vagyok gazdag(tudom nők 90%-nál már emiatt kiestem de mindnél???) de átlagos magas srác vagyok.igen kicsit elütök a nagy átlagtól,nem követem a divatot,rövid a hajam,erősen borostás vagyok de ismerősök szerint jól áll.kedves rendes őszinte ember vagyok aki csak a boldogságot keresi de hiába.nem iszom nem dohányzom nem drogozom,szorgalmasan tanulok hogy jó állásom legyen majd,nem vagyok bunkó,stb.most komolyan nem maradt ebben a világban olyan nő aki nem minimum egy brad pitt-et keres magának?költözzek az erdőbe és legyek remete mert én mint normális férfi undorodom attól ahova tart a világ és a társkeresés manapság,és legyek számkivetett mert nem kellek senkinek sem?mindenkit csak a külső meg a pénz érdekel belső értékek meg nem.átlagosan már esélye sincs az embernek?
2013. nov. 20. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Borzasztó...
2013. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A gondolkodásmódod miatt nem kellesz senkinek. SZE mérnöki szak?
2013. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Csak előled menekülnek.
2013. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
persze hogy előlem menekülnek.úristen egy rendes ember vagyok akinek egy hibája van: idővel elment a kedve az egésztől az önbizalmával és a kitartásával eggyütt,a sok visszautasítás meg ostobácska tyúk miatt. egy szörnyeteg vagyok-.- önként bevonulok a rendőrkapitányságra és kérvényezem az életfogytiglani börtönbüntetésem.spórolj a billentyüzettel és inkább ne írj ilyen ki se mondom miket.
2013. nov. 20. 17:26
 5/19 anonim ***** válasza:
Aki azt állítja magáról, hogy rendes ember, az nem rendes ember.
2013. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
pár mondatból diagnózist állít fel.pszichológia szak?
2013. nov. 20. 17:32
 7/19 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Én is győri vagyok , és én sem találok normális lányt.

2013. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
persze ha azt mondom hogy rendes vagyok akkor nem vagyok rendes.ha azt állítom hogy ember vagyok akkor valójában valószínűleg szarvasgomba vagyok vagy káposzta.ha azt mondom 1+1 az 2 akkor az valójában 3.de ha azt állítom hogy eme mondatodnak bármi értelme van akkor az azt jelenti (igen tényleg) hogy a legnagyobb marhaság amit valaha hallottam.ha jót mond valaki magáról akkor az hazudik és ezt te ismeretlenül is megmondod.te pedig ha minden igaz akkor közgazdász szak igaz:)
2013. nov. 20. 17:36
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem talált. De egyébként érdekes, mert én is csak a marhaságot "hallom" (=látom).
2013. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Lehet velem van a probléma, de egyáltalán nem szeretem, ha valaki jót állít magáról. Azt csak egy másik ember látja igazán jól.

Meg ott a tapasztalat, az ilyen meg olyan vagyokkal, hogy nagyon nem úgy van, mint ahogy az illető látja magát.


Én csak általánosságban beszéltem. Nem sértegetni akartalak. De biztosan oka van, hogy ddig nincs senki. És nem, a többiek a hibásak kártyát nem lehet mindig ellőni.

2013. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!