Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha már belefáradta...

Mit tegyek, ha már belefáradtam a sok kudarcba, csalódásba, de mégis folyton vágyom egy barátnőre, rendes kapcsolatra? (haverom kérdése)

Figyelt kérdés

Haverom megkért, hogy írjam ki a kérdést, idézem mit írt nekem.

Elegem van már, hogy sok-sok évnyi próbálkozás után is max a csókig meg egyszer a pettingig sikerült eljutnom, de se rendes szexben, se rendes kapcsolatban nem volt részem. Azért van, mert egyszerűen pocsék genetikai adottságokkal születtem és nagyon kevés lány volt képes ezt látva esélyt adni nekem egyáltalán a talira, az ismerkedésre is. Nem tudom mit tehetnék, már a béka segge alatt az önbecsülésem, önbizalmam, ha meglátok egy kicsit is vonzó lányt, csak szenvedek, mert tudom, semmi esélyem nála, Sajnos nagyon sok lány elfogadható számomra külsőre, a belső amúgy is fontosabb nekem, de a lányoknál valamiért nem így van, legalábbis az jött le, hogy a külsőm miatt utasítanak foylton el, hiszen már legalább 50 lánytól kaptam meg, hogy ronda vagyok és még ez csak a szebb vélemény volt, voltak ennél sértőbbek is... Úgy érzem így sosem lesz párom pedig az ember 24 évesen már családot is tervezne lassan és nem az első szerelmen, kapcsolaton álmodozna, vágyakozna naponta.


2013. nov. 20. 21:44
 1/6 anonim válasza:
nem tudom hogy milyen a külsöje a barátodnak de a mai világba sajnos a lányok ilyenek és biztos vagyok abban ha össze szedi magát és kicsit fel spanolja magát akkor sikerülni fog neki egy rendes csajt össze szedni
2013. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom neked Kérdező,mintha ezt csak én írtam volna.Bár én még csak 22 vagyok,de ugyanezt érzem egy az egyben. :/

Én próbálok továbbra is keresni,kutakodni bár nem sok sikerrel idáig,azonban a remény még mindig ott van.Én átérzem ugyanezt,és sokszor már úgy érzem belebolondulok de próbálom magam tartani. :S

Szóval a hasznos és korrekt válaszokra én is kíváncsi lennék. :)

2013. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is...Nagyon vágyok már egy kapcsolatra, de lassan 2 éve már csak próbálkozó vagyok. Nem vagyok épp helyes gyerek, de annyira ronda sem,habár sokan állítják ,hogy nem lényeg a külső(szerintem is inkább a belső), sokan ítélnek az alapján. Már el sem tudom dönteni,vajon miért néz egy csaj,rondának tart-e vagy épp ellenkezőleg...Sokszor csak negatívan látok mindent,aztán eszembe jut,hogy "Never give up!" ,egyszer csak jó leszek ismét valakinek...Csak azt tudom ajánlani,hogy soha ne add fel, próba szerencse:)
2013. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De fiúk... Ti miért vagytok ennyire kihegyezve a kapcsolatra? Én lány vagyok, eddig 2 normális kapcsolatom volt, mégis elvagyok egyedül. Az életem nagyobb részét szingliként töltöttem. Nektek nincsenek céljaitok, amik lekötnének? Mert én konkrétan nem ismerkedem, nem keresek, de elvagyok egyedül is. Vannak próbálkozók, de egyik sem felel meg és kész, ettől azonban még nem dől össze a világ. Utoljára 1 éve szexeltem... 22/L.
2013. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es jó neked.Nekem például még kapcsolatom sem volt soha,és nagyon rosszul érzem magam miatta egyrészt,másrészt én is szeretném ha végre szeretne is valaki és elfogadna olyannak mint amilyen vagyok.Neked könnyű,neked már volt te írtad 2 kapcsolatod,nekem egy darab sem pedig 22 vagyok,és semmi nem jött össze még egy csók se.Szerinted milyen érzés?:)
2013. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hmm...

Vicces ez a mi nagy kemény érzéketlen férfiak/ti puhány nyavajgós nõk sztereotípia

Az életben kicsit fordítva van

Sokszor egy hímnemû humanoidnak nagyobb a társaság ill kapcsolatigénye amit a nõk gyengeségnek tekintenek közben meg ösztönös dolog a családteremtés

2013. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!