Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerek egy srácot és elég...

Ismerek egy srácot és elég sokszor szoktunk beszélgetni. és egyszer bevallottam neki, hogy szeretem de azóta nem került szóba. És egy csomó ideig nem beszéltünk és nemrég elkezdtünk újra?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy sokkal jobb a kapcsolatunk és tök jó barát, de már nem érzem, hogy szeretem, viszont ő meg teljesen azt gondolja. Hogy téríthetném ki ebből a hitéből? Mit mondjak neki?
2013. nov. 21. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ha sokszor beszéltek, akkor felteszem, a csajok és a pasik is szóba kerülnek köztetek. Akkor mond meg neki, hogx neked más tetszik, ő már nem, és odavagy másért.
2013. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
távol lakunk egymástól, szóval inkább fbn beszélünk. nem igazán szoktak szóbajönni párkapcsolati témák. kétlem, hogy én bejönnék neki, de mivel ő sem tetszik már úgy, nem szeretném, ha azt gondolná csak azért beszélgetek vele mert érzek valami olyat is..
2013. nov. 21. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze ,teljesen megértem a szitut.

Ő nem tudom, de hát bárhol is beszéltek mégis csak meg kéne említened,hogy te már nem érzel úgy iránta.

Amikor szóba hozza a párkapcsolati témát, akkor mond el neki!

Mert ha te hozod fel a témát, esetleg azt hiheti, hogy nem mondasz igazat az ügyben ;) sok sikert!

2013. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!:)
2013. nov. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!