Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megpróbáljam még egyszer vagy...

Megpróbáljam még egyszer vagy már hagyjam a fenébe? Fontos, segitséget kérek.

Figyelt kérdés

van egy srác akivel 3 hónapja nem beszélek, összevesztünk és ugy válltunk el, igazából megharagudott rám mert átvertem ...

aztán nekem hiányzik de félek hogy a többiek csicskának tartanak hogy keresném ujra, legközelebb szülinapján tudnék vele beszélni ami nem soká itt van, mit mondotok irjak neki és megkérdezzem haragszik-e még aztán probáljam orvosolni a helyzetet? vagy bele se fogjak felejtsem el..

Nekem hiányzik, csak félek a haverjai majd kinevetnek mit probálkozik nála... ugyis levágom hogy működni fog-e vagy nem..:) mit mondotok? 18/lány


2013. nov. 21. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mit gondolnak? Én hó eleje óta mikulássapkát hordok, és? Ki a f**szt érdekli? Keresd újra, nincs abban semmi
2013. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a baj veled, kiírsz egy kérdést, "többiek csicskának tartanak", jobban számít, más mit gondol, mit az, hogy te mit szeretnél. Magadnak kell megfelelni, nem másoknak!

Önállóság, talpraesettség 0%, ezt a számot tornászd feljebb :)

2013. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. nov. 21. 18:57
 4/5 Spongya Bob Kocka ***** válasza:
Mindenki a haverokkal van el, de majd rájössz később, hogy a haverok azok a tényezők amik a legkevésbé számítanak egy ember életében.
2013. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne érdekeljen más, ha ő érdekel. Írj, aztán lesz ami lesz.
2013. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!