Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Hali


Megismerkedtem egy hölggyel,jól elvagyunk,stb,de rákérdeztem burkoltan és kimondta hogy nem jövök be neki.

Ennek ellenére kétszer elhvítam egy ismerkedős randira,eljött,jól is érezte magát,ha meglát mindig mosolyog,a minap nem szóltam hozzá egész nap suliban,és ő keresett,hogy most mi van,mi a baj,stb.

Mit értek félre? Játszik vagy hülyített azzal a kijelentéssel?


2013. nov. 22. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
a nők nem tudnak rögtön dönteni mint a férfiak.
2013. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba a randikat, és udvarlást ;)
2013. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egyes válaszát megvétóznám, az én esetemben mindig tudtak egyből dönteni.

És valószínű bejössz neki csak nem akart könnyen kaphatónak tűnni azzal, hogy egyből kimutatta volna. Valószínű kíváncsi volt az igazi szándékaidra.

2013. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem tetszel neki, még lehet udvarias.
2013. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor udvariasan vissza is utasíthatná az elhívásokat,nem?
2013. nov. 22. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tudatosan, de játszik veled.


Ahogy írtad, a korrekt viselkedés az lenne, ha leszögezné, hogy bár szívesen találkozik veled mert mondjuk mint embert nagyon bír, de semmi több nem lehet köztetek. Innentől rád bízza a döntést, hogy hajlandó vagy-e több időt tölteni vele annak ellenére, hogy tudod, nem fogtok továbblépni - vagy egy ideig inkább kerülöd.


Ha neked nehéz, hogy folyton mosolyog rád, meg sokat lógtok együtt és mégsem ölelheted meg, stb., akkor ezt mondd el neki. Mondd el neki, hogy köszönöd szépen az őszinteségét (mert ez tényleg becsülendő, hogy megmondta a tutit, nem pedig hülyített, hogy "áá, még én sem tudom mit akarok adj időt" - legnagyobb kamuduma), cserébe te is őszinte leszel. Egy ideig nem akarsz vewle kettesben időt tölteni, mert neked fáj, ha látod milyen közel van hozzád, mégis elérhetetlen. Ha normális megérti és megvárja, amíg te hajlandó leszel más alapokon (barátként) "újrakezdeni" a kapcsolatotokat.

2013. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!