Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit jelenthet?

Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, állandóan oda jön hozzám, egy csomót beszélünk, meg röhögünk, múltkor a semmiért lecseszett a tanár, ő meg megvédett, szokott bókolni (bár nem tudom eldönteni, hogy csak poénkodik, vagy komolyan gondolja, mert szerintem tök csúnya vagyok)... De nem biztos, hogy akar valamit lehet, hogy csak azért jön oda, hogy "népszerű" legyen, mert én az úgymond "menők" közé tartozom! :/

2013. nov. 22. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Valakit lőjenek fejbe.
2013. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerre menő és csúnya lány nem létezik szóval vagy túl szerény vagy vagy pedig túl nagyképű. Mivel sokat van melletted ezért inkább a szerényre tippelek szóval az első megállapításod téves lehet, márpedig, ha így van akkor azért közeledik feléd mert tetszel neki.

Látod, hogy kikövetkeztettem?

2013. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de az elsőt nem értem...
2013. nov. 24. 09:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!