Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg a pénz a döntő az...

Tényleg a pénz a döntő az ismerkedésben? Szegény ember kézzel nőz?

Figyelt kérdés

Engem nem érint, de érdekelne igaz ez a dal?

http://www.youtube.com/watch?v=tXkNyhdwSDI



2013. nov. 22. 15:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szerencsére a kérdező gazdag...
2013. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem gazdag! De van havi 10-20 ezer barátnőre és 60-70 ezer edzésre. Ez még nem gazdagság. Megfordítod az arányt már boldog az átlagos lány.
2013. nov. 22. 15:58
 3/30 anonim ***** válasza:

"Szegény ember kézzel nőz"

Tetszik ez a mondat.

Viszont igen jah.Idősebb korban mondjuk 30 felett igen is számít a nőknek,hogy egy pasinak legyen alapja a családalapításhoz.Hogy ők mennyit adnak bele?Az már másik téma

2013. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nos, eddigi tapasztalatom alapján ez így van. És havi nettó 100 csak arra, hogy elverd nőkre meg egyébre igenis sok pénz...
2013. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Ismerek olyan milliomost aki szinte hajléktalannak néz ki. Nem gazdag, csak 5-10 milliója van és fix bevétele.


Minden nő kerüli évek óta, nem nézik ezt ki belőle. Család, gyerek reménytelen amíg nem ezzel kezd.

2013. nov. 22. 16:09
 6/30 anonim ***** válasza:

Ez a téma már kb. 300 alkalommal lett körüljárva, de újra leírom a dolgot.:)


Számomra nem a pénz a fontos, hanem az, hogy lássam a pasiban a potenciált. A vőlegényem pl. nem gazdag, de dolgozik, spórol, ahogyan én is. Látom az utat az életben, amin tudunk haladni. Nem csak él a vakvilágba, és nyomkodja a gépet 0-24-ben. Viszont én soha nem szerettem, ha meghívott bármire is, mindent felesben vettünk, ha éppen romantikus pillanata van, és beállít egy szál virággal, már attól is zavarban vagyok. Szóval magára a pénzre nincs szükség a nőzéshez. Arra van, hogy lássam, hogy ha nem is rózsadombi villában fogunk lakni, de tudunk mind a ketten dolgozni a közös életért. Ennyi.


Persze, van olyan az életben, hogy megszűnik a munkahely, stb., de összességében látnia kell az embernek azt, hogy a másik AKAR valamit kezdeni a jövőjével.

2013. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Vannak sajnos ilyen nők! De azért nem mind ilyen! Na azért egy hajléktalannal én se kezdenék,legalább annyira adjon magára mint én! Ez szerintem fer! De azért "kézzel" is igencsak lehet nőzni!
2013. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privátokat lányok, most tényleg nincs senkim. Aki beszólt neki is köszönöm a véleményét (Brigi?).
2013. nov. 22. 16:14
 9/30 anonim ***** válasza:
Nem írt neked senki privátot, azt nem itt köszönnéd meg. Szánalmas vagy.:D
2013. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Lányok, ha név nélkül vagytok fent megerősíthetnétek amit írtam. Ne kelljen már égnem. Beszólós Brigi? Te se maradj ki! :)
2013. nov. 22. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!