Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Éreztetek már valaha ilyet,...

Éreztetek már valaha ilyet, hogy egy lány ennyire nagy hatással volt rátok?

Figyelt kérdés
Sétáltam be az iskolába, mikor megláttam ezt a lányt, akiről korábban is gondoltam már, hogy szép. Mikor beértünk az ajtón mellettem állt és nagyon fura érzés fogott el, a lábaim teljesen bemerevedtek, gombóc akadt a torkomra, és erősen lihegni kezdtem, nagyon fura volt mert, nem szoktam zavarba lenni lányok közelében egyáltalán, de mégis valahogy ezt éreztem. Mi a véleményetek erről? Tapasztaltatok már ilyet?

2013. nov. 22. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
előfordul
2013. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szerelmes lettél..

Ja amúgy éreztem hasonlót....

2013. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vele van az erő.
2013. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt szerelemnek hívják, ha megismered ez csak fokozódni fog ami nem is baj főleg ha ő is megkedvel téged és talán alakulni fog valami, akkor egy idő után ez elmúlik de ugyanúgy szerelmes leszel és annál jobb érzés nincs a földön.
2013. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. Izzadás, remegés, émelygés, beszédkészség eltűnik :)))

Lassan egy éve lesz, hogy hasonlóval találkoztam :D

Nagyon megvolt a kémia közöttünk. Egymásnak tudtunk volna esni ott helyben :D De én nős, ő pedig férjezett családanya. Elköszöntünk egymástól, és azóta sem láttam :))) Van ilyen kémiai atombomba :)))

2013. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az egyetlen probléma az az, hogy ha még meg is szólítanám egyszerűen nem tudnék megszólalni, szimplán így "elvesznék", nem zavarba jönnék, hanem valami teljesen mást élnék meg, valami hasonlót amit leírtam.
2013. nov. 23. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező hány éves, honnan ismered a lányt?

Azért próbáld meg picit összeszedni magad és ismerkedj meg a kiszemelt-rád ilyen nagy hatást gyakorló lánnnyal:)

2013. nov. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!