Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek hogy észrevegyen...

Mit tegyek hogy észrevegyen de nem tűnjek nyomulósnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit idén ismertem meg a hangszerórámon, eddig körülbelül háromszor négyszer találkoztunk.Legelső alkalommal is folyton kerülgettük egymás pillantását, de aztán a másodiknál beszélgettünk egy kicsit, nem sokat de örültem hogy megszólitott.Ez jól esett igy bejelöltem facebook-on már pár napja, visszajelölt, de nem beszéltünk azóta meg semmi.Ha pillantásából jól vettem le nem vagyok neki közömbös, de nem akarom bebeszélni magamnak hogy tetszem neki.Mit csináljak hogy felhivjam magamra figyelmét?Mert sajnos nem tudom mikor találkozunk legközelebb.Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 22. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit! Lehet,hogy most azt ondolod, hogy ,, Na, kösz szépen, veled is többre mentem", de egyszer nekem is volt ilyen. Próbáltam a legcsinibb ruháimba öltözni, a legjobb képeket kirakni a közösségi oldalakra, hogyha látja, akkor azokat lássa... és a végén közölte, hogy nem tetszettem neki, de az új öltözködési stílusomat nem bírja és szerinte azok a képek nem is adják vissza a személyiségemet!
2013. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!