Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem fogadta el a vörös rózsát,...

Nem fogadta el a vörös rózsát, vajon azért emlék marad benne? Lányok, ez bennetek megmarad?

Figyelt kérdés

nos, megpróbáltam a lehetetlent, és megpróbáltam szerelmemet kifejezni egy lánynak egy vörös rózsa jelképében.

A reakció egy széles mosollyal kisért csodálkozás, "na neeee :D" és majdnem könnyekig hatódott (láttam, hogy nedvesebb a szeme, pislogott). Sajnos nem fogadta el, most nem irnám le az indokot, igy ott kellett hagyni a virágot - de elmondta, hogy nagyon régen érezte magát nőnek, ez aranyos volt, ne változzak.

Ez már egy ideje volt, a barátság megmaradt, ezt azért nem akarja elvágni. De vajon biztos lehetek benne, hogy emlékezetes este volt neki, visszagondol erre?


2013. nov. 23. 02:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy vad kefélés közben nem fogsz eszébe jutni az biztos de amikor magányos vagy rossz a kedve akkor biztos. Az már más kérdés neked ez mennyire jó.
2013. nov. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy benne megmarad, de te felejtsd el.
2013. nov. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem felemelő dolog valakit visszautasítani , miközben nem akarjuk őt megbántani. Valószínű, hogy megmarad a lányban az emlélk, de nem biztos, hogy a kellemesek között.
2013. nov. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ilyet nem szabad csinálni..
2013. nov. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sajnállak haver,csaj meg haggyuk is mivolt...
2013. nov. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mégis mi a faszt kellett volna csinálnia a csajnak?
2013. nov. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért egész szépen utasított el azt meg kell hagyni.
2013. nov. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most pedig teszel magadnak egy szívességet és azonnal elfelejted azt a csajt, mielőtt mégjobban összetör téged.


Ha valamit, tökmindegy mit adunk ajándékba, akkor nincs kifogás, nincs elutasítás, azt illik elfogadni és megköszönni. Pont.

2013. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát nézd, ha elfogadná az elvileg olyan, mintha engem is elfogadott volna...
2013. nov. 26. 00:13
 10/18 anonim ***** válasza:
héé, te még mindig emlékszel rá? felejtsd el!
2013. nov. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!