Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 2 hét ismerkedés, találkozás...

2 hét ismerkedés, találkozás után, ha a pasi közli a lánnyal hogy nem azt érzi amit a lány és nem akarja húzni tovább akkor ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tudom hogy tetszem neki és az elvárásainak is megfeleltem emiatt nem értem pálfordulását... nagyon elvagyok keseredve, nem akarom ennyiben hagyni hisz még időt sem adott hogy jobban megismerjük egymást. Mit tegyek?
2013. nov. 23. 16:57
 1/4 zotanbro ***** válasza:
nem egyértelmű??
2013. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz.
2013. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két hét alatt baromira nem lehet annyira kiismerni meg beleszeretni a másikba hogy ne bírj elszakadni tőle.

Én a helyedben pedig örülnék hogy ezt így kerek-perec megmondta és nem húzta az agyadat egy évig.

2013. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne úgy fogd fel, hogy elrontottál valamit. Van úgy, hogy az ember nem érez semmi különlegeset valaki iránt, még ha vonzódik is hozzá.
2013. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!