Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tetszem azoknak a...

Miért nem tetszem azoknak a fiúknak akik nekem tetszenek és miért csak azoknak akik nekem nem tetszenek?

Figyelt kérdés

Azt mondják ismerőseim,hogy szép vagyok (én nem gondolom így) sok fiúnak tetszem,de mindig olyanoknak akik nekem nem tetszenek. Viszont akik nekem tetszenek azok észre sem vesznek. Eléggé elszomorít,gondoltam mór arra is,hogy nincs semmi esélyem s nem is lesz azoknál fiúknál akik nekem tetszenek, és csak kizárólag azoknál van esélyem akik nekem nem tetszenek.Egyébként Nem vagyok nagy beszélős,ha fel oldódok akkor beszélgetek felszabadultan.

Szerintetek? Lànyok,nàlatok is így van? (küldök képet magamról privátban,ha fontos)


2013. nov. 23. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
No küldj egy képet, hadd építsem egy kicsit az önbizalmadat :)
2013. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
adok tanácsot, érkezzék a kép előtte!!! :)
2013. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, nekem is küldhetsz képet. :)
2013. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gyakran van ez így. Nem hangzik szépen, de talán azért, mert aki neked tetszik, az egy kategóriával feletted van, akinek meg te tetszel az egy kategóriával alattad.

De lehet, hogy tévedek. Küldj képet, aztán megmondom.

2013. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lány szemmel tudok tanácsot adni.
2013. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól félek én is, hogy azért.
2013. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen sokszor van. Ennél már csak az rosszabb, ha tudod hogy neki is tetszel, mégse lép, hiába "jelzel" neki. Legalábbis én már így is jártam, nem is egyszer. Vagy csak határozottabbnak kellett volna lennem... :(


Szerintem ezen ne keseredj el, majd lesz olyan akivel ez kölcsönösen működni fog :)

2013. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert csak a legjóképűbb fiúkat veszed észre, miközben te nem tartozol a legjobb csajok közé.
2013. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem küldött képet magáról, és nagyon bájos teremtés. Kifejezetten szép nőnek tartom. De a kérdés megesik a szép emberekkel is, nem csak az átlagos vagy előnytelen külsejű emberekkel...ne parázz rá.
2013. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
küldhetsz képet és őszinte vélemyént adok, válogatós vagyok de lássuk, amúgy ez nem képtő függ, ez gyakran van így... ez főleg a belsőtől függ. pl eked tetszik egy nagy hangú, társaságbeli pasi, de te csöndes tipus vagy, ezért nem tetszenek a csendesek, de a csnedeseknek meg te jössz be.
2013. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!