Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok bejönne egy ilyen srác?

Csajok bejönne egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

barna vagyok napbarnítot nem szolizok,ilyen kreolos a bőröm színe ,170 magas vagyok 83 kiló ,de nem szálkás de látszik hogy izom ,keskeny csípő széles váll ,alkar vastag ,hajam rövid pár mm es ,test alkatom sportos szép ,izmos de csak sportosan férfiasan nem az a szikár izom ,

szemem barna hajam barna

22 éves vagyok , milyen szerintetek?


2013. nov. 24. 14:59
 1/7 anonim válasza:

Ezt így nem lehet megállapítani, az összkép a fontos. Talán ha mutatnál egy képet könnyebb lenne.


De az alap, hogy a belső tulajdonságok a legfontosabbak, ha normális kapcsolatot akarsz valakivel.

2013. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tetszik
2013. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem.
2013. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cigány vagy?
2013. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
magyar
2013. nov. 24. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es de szemét vagy:-)
2013. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most komoly? Szerinted kép nélkül, hogy lehetne dönteni? Lehetne írni, hogy igen vagy nem aztán kiderülne, hogy totál más lenne a döntés igazából vagy, ha az ember látná képet is.
2013. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!