Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért van az embereknek ilyen...

Mért van az embereknek ilyen nagy elvárásaik?

Figyelt kérdés
Fiúk/lányok, mondjátok már meg, hogy egy potenciális partnertől mért vártok többet, mint amennyit ti magatok nyújtani tudtok? Millió ilyen kérdést olvasni, hogy r*nda/bunkó vagyok, de van esélyem a bombázónál/jóképű, tökéletes testű pasinál? Hát valószínűleg nem, nincs esélyed. Ismerjük már fel azt, hogy mindenki a saját szintjén találhatja meg a hozzá illő partnert! És azt is ismerjük fel, hogy a ronda kinézet nem feltétlenül jelenti azt, hogy jó személyisége van az illetőnek. Szóval mért kell azzal kompenzálni, hogy fú, de jó személyiségem van, mikor nincs is?

2013. nov. 25. 12:15
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Én csak annyit várok el amit magam tudok nyújtani semmi mást.
2013. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Te hamarabb leszel boldog, mint a sok beképzelt khm... ember.
2013. nov. 25. 12:20
 3/51 anonim ***** válasza:
Nagyképű vagy!!! ha meg nem ismerte fel majd megtanulja ha kap vagy 2-3 kosarat szerintem. nem?
2013. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
43%
ez egy tipikus olyan kérdés amit csak azért tesz fel valaki mert el van magától szállva és valami mögött búlykál.
2013. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

Valaki visszautasított mi?

Nekem kevés elvárásom lenne mégse képesek neki megfelelni a nők. Csak annyi hogy legyen erkölcsös, őszinte, megbízhatò, lehessen vele beszélgetni. (meg hasonlò dolgok).

De tisztességeset találni naagyon nehéz.

2013. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
Mi a baj cica? Ki bántott már megint? :D
2013. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Mert az, hogy tisztában vagyok saját magammal, és a másikban is azt keresem, az fú, de micsoda nagyképűség! Nem is értem, hogy nem lettem öngyilkos az undortól!

Tulajdonképpen ez a videó gondolkoztatott el:

http://www.youtube.com/watch?v=SwJ37caktc0

És nem bujkálok, ellentétben veled, nevenincs válaszoló.

2013. nov. 25. 12:26
 8/51 A kérdező kommentje:
Senki nem bántott, csak nem értem, hogy miért gondolkodnak így. Át szeretném látni az emberek gondolkodását.
2013. nov. 25. 12:27
 9/51 anonim ***** válasza:
"neve nincs válaszoló" Miért neked milyen neved van? erről fel fog ismerni valaki? nem. lehet hogy te is olyan csúnya vagy, h rád sem lehet nézni mert elhányom magam. ennyi. Ha meg a neveddel jössz akkor írd ki a teljes nevedet és azután menőzzél.
2013. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

Az nem fog sikerülni.:D


Akik nem ismerik fel az esélyeket, azoknak vagy később megjön az eszük vagy magányosan halnak meg. Én pl. hiába vagyok bombázókkal körülvéve mégis az átlagosnak tűnő nőket keresem és velük próbálok ismerkedni. Belülről rohadó almára nincs szükségem...

2013. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!