Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nagyon egy lány, de...

Tetszik nagyon egy lány, de az a baj, hogy 1 évvel idősebb és hát elég gazdag családba született, én pedig csak átlagos helyzetű vagyok, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem ismerem, nem beszéltünk soha. Valószínűleg anyagias lehet, mert rengeteg képen érezteti ezt valamilyen formában, akár a ruháival, kiegészítőivel, stb. Felhívja a figyelmet rá és érezni, hogy mindezt szándékosan.


Veszett fejsze, ugye ? :/


2013. nov. 25. 22:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ő 20 lesz.
2013. nov. 25. 22:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem veszett fejsze, de megérné olyasvalakivel együtt lenni, aki a pénzébe szerelmes?
2013. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted ?
2013. nov. 25. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Velem is sokan előítéletesek, mert gazdag vagyok és ezt annak ellenére, hogy nem igazán mutatom... Nálam konkrétan egy átlagos anyagi helyzetű pasinak is ugyanolyan esélye van, mint egy hozzám hasonlónak. Egyáltalán nem ez lesz a döntő.
2013. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát milyen érdekes ez . Én meg mindíg a gazdag csajokkal tudok kijönni. Ők ragadnak rám. Fizetnek mindent,nekem csak az a dolgom hogy eltartsanak. Ez nagyon jó dolog. Úgy hogy neked is hajrá.
2013. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!