Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők szerint kb 8/10 esnek...

A nők szerint kb 8/10 esnek nézek ki, elég értelmes is vagyok, de 1.5 éve nem volt bnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy ismeretlen nőt max szórakozó helyen merek leszolitani fél részegen, és ilyen helyeken már másfél éve nem találkoztam normális nővel -. -

Full józanul elég zárkózott vagyok, max akkor tudok felszabadultan beszélgetni, ha már legalább picit ismerem..



2013. nov. 25. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak nőben. Ugyanezért nem járok én sem diszkóban, a legutóbbi barátom színházban ismertem meg, nem tartott sokáig a kapcsolat (4 hónap), ellaposodott, de ezt most ne fejtsem ki, viszont nagyon érdemes volt ez az egész, sokat tanultam tőle és sokban támogatott. 20L
2013. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Képet! Képet!
2013. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oda írtam, hogy értelmes.. Nem teszek fel ide képet.. :D De ha nagyon érdekel, ha meg ismerjük egymást picit, akkor van esély rá hogy küldök
2013. nov. 25. 23:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Intuitívcica nem ismerkedik itt, ezt kijelentette. Nem érdemes képet küldeni, soha nem fogod látni.
2013. nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott képet küldeni neki, nem küldök minden random cicának :D
2013. nov. 25. 23:42
 6/12 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy cica néven van beregelve a figyelem felkelés miatt, ebből csomó pasi egyből valami szép nőre asszociál és elkezd neki mindenféle nyomulos szöveget írni, közben az ilyen nickek mögött 99 százalékban magukra maradt csúnya nők vannak akik csak itt, igazi név és arc nélkül kapják meg a napi bakot..
2013. nov. 25. 23:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Bókot... Hülye okos telefon xD
2013. nov. 25. 23:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem vagyok amatőr, hogy alaptalanul szédítsek embereket. Neked a kérdésedre visszatérve hasonlóan zárkózott lánnyal kellene ismerkedni, mert azok működnek úgy mint te.
2013. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kérdés hol találok hasonlóan zárkózott lányt :)

Az a baj, hogy kb sehol, mivel zárkózott :D

2013. nov. 26. 00:01
 10/12 anonim ***** válasza:

#6: hacsak nem pasi az a "cica" :D


egyébként nehéz helyzet.. iskola, munkahely, normális bár, házibuli, esetleg internet.

utolsó 2 barátomat interneten ismertem meg, egy sráccal akivel kavartam iskolában, másikkal lagziban ismerkedtem ;)

esetleg baráti körből kérdezősködj hogy nincs e véletlenül vki akit nyugodt szívvel ajánlanának neked :D


képre kíváncsi vagyok én is! :D


19L

2013. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!