Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lánynak milyen esetben...

Egy lánynak milyen esetben kattog rajtam folyamatosan az agya?

Figyelt kérdés

Ha meg akar kapni, vagy ha el akar felejteni? vagy is-is?

Esetleg ha olyat mondtam neki, akkor is gondolhat rám sokat?


Lánykák milyen esetben gondoltok sokat egy fiúra?



2013. nov. 25. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
A lánykák már rég alszanak ilyenkor.
2013. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
HA JÓ A FENEKED :*
2013. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát mondjuk suli igaz, ilyenkor inkább munkásemberek vannak itt, akik délutánosból jöttek, vagy 4 műszakosak.


tőlük is jöet válasz :)

2013. nov. 25. 23:20
 4/10 anonim ***** válasza:
4müszak nincs,esetleg folyamatos van,amúgy igen akkor kattog az agya ha bejössz neki,akar valamit tőled.
2013. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Lánykák milyen esetben gondoltok sokat egy fiúra?"


Ha hiányzik :)

2013. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha közömbös vagy neki, vagy semmit nem akar tőled, akkor nem gondolkozik rajtad. hacsak nem annyira lelkis, hogy tudja hogy tetszik neked, de vissza fog/vissza akar utasítani
2013. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sajnos mostanában épp "sokat kattogok" egy srácon, bár tudom, hogy nincs értelme. Volt is köztünk valami, de távolságra hivatkozva inkább hagytuk egymást, és nem fordult komolyra a dolog.

Azt hiszem, szerelmes lettem belé, ezért nem tudom kiverni a fejemből. Szeretném, ha az enyém lehetne, de az eszem azt mondja, próbáljam elfelejteni.


Szerintem ha folyamatosan rajtad kattog egy lány agya, az mindenképpen pozitív. Nem tud az érzelmeinek parancsolni, befurakodsz a gondolataiba akaratlanul is. Ha te sem vagy közömbös iránta, akkor lépj valamit.


23/L

2013. nov. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én akkor gondolok valakire, amikor nagyon tetszik és vele szeretnék lenni, hiányzik nekem.
2013. nov. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ahha, Köszi!

és csak és kizárólag akkor gondoltok valakire ha hiányzik nektek?


pl amikor elvisz titeket valaha és jól érzitek magatokat akkor is sokat gondoltok rá vissza?

vagy ha olyat mond nektek amit senki más nem szokott akkor is van hogy rá gondoltok amikor pl valaki más megbánt?

2013. nov. 26. 12:39
 10/10 anonim ***** válasza:
én pl akkor agyalok ha valamivel teljesen összezavar...
2013. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!