Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet elérni, hogy egy...

Hogyan lehet elérni, hogy egy lány megszállott módjára rajongjon értünk?

Figyelt kérdés

adottak a következő körülmények :

- egy egyetemen vagyunk

- ő gólya én phd-s

- kicsit ismerjük egymást de letiltott nem tudom miért,miután próbáltam kihívni de nemet mondott


- arra gondoltam élőben jobb lenne

- amennyiben élőben hajlandó beszélgetni, hogyan lehetne úgy a bizalmába férkőzni, hogy többször is akarjon ezután beszelni velünk ?

- és ha többször is beszél velünk, hogy lehetne annyira, megkedveltetni magunkat, hogy egyenesen rajongjon értünk ?


2013. nov. 26. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Miután nem volt számodra elég egyértelmű,miért is tiltott le,azt gondolom,te vagy a megszállotja már most.Holott nem hinném,hogy annyira nagyon ismered.Mégis ezen agyalsz,meg erről írsz ki kérdést,közben már blokkolva vagy a közösségi oldalon.Ideje lenne összeszedned magad,és más után nézni.Önbecsülés is létezik.
2013. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg idegesítő vagy számára, azért tiltott le. És ez azt jelenti, hogy nem akar veled beszélgetni. :D

Egyébként az, hogy beszélgetni akarjon, nem nagy dolog, csak legyen személyiséged:D De ez nem jelenti azt, hogy bármi vonzalmat is fog érezni.

2013. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!