Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú. Bővebben...

Rebekkka kérdése:

Tetszik egy fiú. Bővebben lent! Fiúügy?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, de sajnos nem sokat tudok róla, régebben mikor még kicsi voltam jóban voltunk, de azóta eltelt jó pár év. 14 éves vagyok ő pedig egy évvel idősebb, ezáltal én még a falumba járok általános suliba, ő pedig már Miskolcra. Szeretném vele tartani a kapcsolatot, vagyis beszélni vele, mert szerintem beleszerettem. Barátnőmmel nagyon sokat szoktunk beszélgetni, a fiúkról is, én többek között róla. Ő kollégiumba jár és csak hétvégente szokott itthon lenni, akkor barátaival ki szokott menni. Nem lenne furcsa, ha csak úgy ráírnék? Vagy ha elkezdenék vele beszélgetni? MEg egyáltalán miről beszéljek vele? Tegnap majdnem ráírtam, de megijedtem. Mi lesz ha ráírok és még csak vissza sem ír, vagy rosszabb, lekoptat. Nem tudom mi lenne velem :/ Szerintem beleszerettem, vele álmodok, rajta jár az eszem állandóan, elgondolkodok dolgokon, hogy mi lenne ha... Mit tegyek?

2013. nov. 26. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod ismerni, akkor azért tenned kell. Igen, irj rá.
2013. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bizonytalanságnál szerintem még a visszautasítás is jobb. És abban nincs semmi különös, ha kezdeményezel vele egy beszélgetést. Nem kell megijedni, végül is érdeklődhetnél, milyen a suli, ahova ő jár, mert esetleg te is odamennél vagy hogy milyen Miskolc, mert érdekel téged a város, na meg az ott lévő iskolák. Aztán ha nagyon készségesen válaszol, akkor átterelheted másra is a beszélgetést. De szerintem mindenképpen próbáld meg, max. informálódsz a sulikról. :)
2013. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :) Meg fogom próbálni, csak szerintem ő rögtön levenné azt ha én a sulikról kérdezném, mert nayukám tanár és ezáltal ismeri a sulikat én pedig nem oda szeretnék menni ahová ő :/ De tudom hogy valahová boxolni vagy mitcsinálni jár, csakhát nemtudom, ehhez segítségre lenne szükségem hogy mégis miről kérdezzem Eléggé félénk vagyok ilyen téren :/
2013. nov. 26. 11:32




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!