Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rá szeretnék írni egy pasira....

Rá szeretnék írni egy pasira. Mire gondoltok ilyenkor ha kaptok egy üzenetet egy csajtól?

Figyelt kérdés
Meg szeretném kérdezni milyen volt a 7végéje meg hogy van.de félek a vissza utasítástól is.Mire gondoltok ti pasik ha a semmiből egy ismerős csaj ír?
2013. nov. 26. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ha szoktatok beszélni akkor miért utasítana vissza?
2013. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Arra hogy beszélgetni akar..

Nem vesszük instant szerelmi vallomásnak.

2013. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából ritkán beszélünk,inkább ha össze futunk az utcán.De ha kedvel akkor nem lesz probléma.Mindig azt hiszem h egy pasinak ez terhes vissza írni,főleg olyannak akit nem érdekel.
2013. nov. 26. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:

hát az majd kiderül ha válaszol vagy épp nem

én pl örülnék és válaszolnék

2013. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én arra: "de jó, írt egy csaj"
2013. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én gólyatáborban találkoztam egy fiúval (lány vagyok természetesen), aki most évfolyamtársam. Észrevettem őt, kiderítettem, hogy hívják, bejelöltem facebook-on, és írtam neki. Azóta kis megszakításokkal beszélünk.

Szerintem megéri, hiszen a napokban tervezzük, hogy találkozunk. Bár még nem történt semmi különös, de a szimpátia - úgy vettem észre - kölcsönös.

2013. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én általában örülök ha ír egy lány, gimiben rengetg csajjal beszélek napról napra, de facen vagy skypon elég ritkán beszélek a másik nem képviselőivel.

Ha bunkózik max lesz egy rossz napod, de az ha hetekig gyötröd magad és azon gondolkodsz "mi lenne ha...." szerintem rosszabb.

2013. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg:)

először csak lazán írj valamit, ismerd meg jobban, aztán ha érdekli a dolog, válaszol, akkor meg magától be fog indulni:)


Nekem is nagy nehezemre sikerült egy fiúra ráírni, bár nagyot hibáztam,. teljesen ellaposodott a dolog, érdektelenné vált, sajnos. Próbáld meg életben tartani a beszélgetést:)

2013. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!