Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki tetszik az...

Gtagal kérdése:

Van egy lány aki tetszik az osztályomból viszont nem tudom hogy hogyan kezdeményezzek? 13/F

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Aranyszabály, hogy házi nyúlra nem lövünk. Gondolj bele, ha esetleg nemet mond, utána azért elég rossz lesz Neked, hogy minden nap látnod kell. Ugyanez a helyzet akkor is, ha később szakítotok. De ha minden áron meg akarod szerezni, azt javaslom, hogy menj oda hozzá valamelyik szünetben, beszélgess vele, és hívd el valahova.
2013. nov. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1es- nagyon jó tanács (szerintem) ha 16 éves lenne a kérdező.

de úristen 13 évesen focizzál meg ilyenek...

2013. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem nem életkor kérdése. Én a helyedben ártatlan helyekre elhívnám. Pl.: Megtennéd, hogy eljössz velem egy plázába, mert nem tudom, mit vegyek anyukám névnapjára? (Ha nemet mond, akkor is lehet, hogy csak azért, mert edzése van, de legalább megtudod, mikor ér rá.) Ha igent mond, akkor még sok ilyen "véletlen" találkozó és észre sem vette, de már ötször randiztatok. vagy vihetsz be Hello Kittys ivójoghurtot és megmondod, hogy véletlenül ilyet kaptál, de annyira csajos, hogy hadd add oda neki! vagy másnap viszel be epres csokit, hogy Te annyit kaptál, hogy hadd add neki a felét! Kísérd haza, ha egyedül jár és beszélgess vele akármiről, pl. hogy milyen nehéz lesz a holnapi dolgozat, vagy hogy adjon tanácsot, milyen ajándékot készíts a nagyszüleidnek? Kérdezd meg, mi volt óvodában a jele?
2013. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat,a 3. vàlasz a legjobb Köszönöm!És szeretbém ha még írnátok ötleteket.
2013. nov. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!