Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok (Vagy plázacicák)....

Lányok (Vagy plázacicák). Miért jó pasi az ilyen csontvékony fiatal fiú?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem hogy miért az olyan fiúk számítanak jó pasinak akiknek olyan félrefésűlt, hosszú idegesítő hajuk van. Akik tojnak a tanulásra és majd mikor egy éretségivel nem találnak munkát akkor bőgnek az utcán hogy miért nem tanultam. Az aki általában hozzá hasonló idiótákkal lóg. Akik cigiznek és beszólnak másoknak mert azt hiszik hogy majd a többiek megvédik. Erre szeretnék választ kapni! Egyáltalán nem vagyok ronda kocka gyerek ha ezt akkarnátok írni.
2013. nov. 27. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
mert a hasonló a hasonlót vonzza!
2013. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó, de most nem fogok ódákat zengeni arról, hogy mennyire örülök, milyen barátom van...
2013. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első. xD
2013. nov. 27. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok a lányok akiknek ilyen kell, ugyanilyenek nem éri meg foglalkozni velük. Sajnos manapság kevés a normális lány, de azért elvétve még találni néhányat
2013. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem sem tetszenek az ilyen flegma műp**sák akik azt hiszik nagyok.
2013. nov. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!