Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetek, ha tetszik egy...

Mit tehetek, ha tetszik egy tanítványom az egyetemen?

Figyelt kérdés

30 éves fiú vagyok, és nagyon megtetszett egy elsőéves lány, akit tanítok. Tudom, hogy amíg nem vizsgázott le nálam, úgysem tehetek semmit. De addig is, hogyan közeledhetnék hozzá legalább valamennyire? Hogyan érhetnék el annyit, hogy egyáltalán úgy tekintsen rám, mint egy "emberre", és ne csak mint egy tanárára? Eszemben sincs visszaélni a tanár-diák kapcsolattal, sőt: pontosan azt szeretném, ha normálisan megismerhetném, úgy, mintha csak mondjuk csoporttársakként vagy akár egy szórakozóhelyen találkoztunk volna. Van erre esély valahogy, vagy inkább verjem ki... a fejemből? :)


Igazából egy éve lett vége egy nagyon hosszú és komoly kapcsolatomnak, és úgy éreztem/érzem, hogy a volt barátnőmön kívül engem soha nem fog más érdekelni. Ebben a lányban viszont valami nagyon megfogott. És persze tisztában vagyok a dolog kockázataival, de szinte állandóan rá gondolok, és tisztára remegve megyek be már hozzájuk órára... Szóval nagyon szeretnék tenni valamit, de sajnos amúgy is nehezen ismerkedem, meg attól is tartok, hogy túl szép ez a lány ahhoz, hogy velem egyáltalán szóba álljon. Így nagyon tanácstalan vagyok.


2013. nov. 28. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagy, férfi, felsöfoku végzettséggel. kapd már össze magad :D ez v mi tréfa
2013. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
teh....zokni!!!!
2013. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha nő lennél azt mondanám uccu neki. De így ez elég siralmas.
2013. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30 évesen tényleg itt tartasz, hogy fingod nincs hogy kell egy nőt felszedni?
2013. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ott fent azt írtad, hogy 30 éves fiú vagy... Nem fiúnak kell lenni, hanem FÉRFI-nek. Amúgy egyetemi tanárként nagyobb esélyed van felszedni a csajt, mint ha csak szimplán a csoporttársa lennél, mert ebben a helyzetben te vagy a nyerő, a tapasztalt, az idősebb, a tanár, az okosabb. Szóval lehet ebből előnyt kovácsolni, ha ügyesen csinálod. Amúgy csak a külseje alapján tetszik? Vagy beszélgettél már vele órán kívül is? Vagy mi fogott meg benne annyira? 23/L
2013. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. köszi, hogy értelmes, konstruktív választ is kaptam. :)


Amúgy néhányszor hivatalos ügyekben órán kívül is beszéltünk, és leginkább a stílusa meg az egész kisugárzása fogott meg. Persze nyilván jobban meg kéne ismerni ahhoz, hogy tudjam, tényleg szeretnék-e tőle valamit komolyabban, de pont ez a nehéz ebben a helyzetben.

2013. nov. 28. 19:21
 8/8 anonim válasza:
Lett belole valami? :)
2019. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!