Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találni manapság intellige...

Hol találni manapság intelligens hölgyeket?

Figyelt kérdés
Értelmes, helyes, érzelmes, sokoldalú férfi vagyok, művelt,tanult nőre vágyom.
2013. nov. 29. 10:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Találd fel magad, ha olyan intelligens vagy, biztos menni fog.
2013. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem ismerünk olyan helyet, ahol az átlagnál nagyobb arányban koncentrálódnának.
2013. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
A könyvtárban.
2013. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

" Találd fel magad, ha olyan intelligens vagy, biztos menni fog."


Ez egy tipikus gyakoris (magyar?) hozzáállás. Ha valaki azt írja magáról, hogy intelligens, akkor rögtön elkezdődik a lejáratása minden lehetséges eszközzel.

2013. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy színházi blogon, fórumon?
2013. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Táncházakban, kulturális rendezvényeken stb.stb., sőt az interneten is akadnak.

De tényleg találd fel magad :)


27N

2013. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Bárhol. Tekintetbe véve, hogy hány milliárd nő él a földön. Viszont az, hogy valóban összekadsz velük, már más kérdés. Ahog az is, hogy rád várnak-e, avagy kosár kosár után követ.
2013. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

Írj rá 6-osra :D

Egyébként most lehet írni, hogy lejáratás, de tényleg igaz, hogy aki "értelmes" "sokoldalú" annak biztos vannak sokoldalú, értelmes ötletei az ismerkedésre! Ez nem lejáratás! Ez tény!


Nekem nagyon sok olyan nő ismerősöm van, egyetemre járnak, kulturális rendezvényeket látogatnak, megértőek, kedvesek, de valahogy egyik se szeret interneten ismerkedni, sokkal érzelmesebbnek találják az élőben ismerkedést a társkeresőkkel ellentétben.


Természetesen biztos vannak ilyen nők interneten is, csak szerintem ritkább.

2013. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló: ezt jól eltaláltad. Sokat járok egyetemre, kulturális rendezvényekre, alapvetően élőben ismerkedek, de valami módon minden lány foglalt vagy érzéketlen.
2013. nov. 29. 11:17
 10/26 anonim ***** válasza:

Hát ha minden lányhoz oda mész egy rendezvény alkalmával, akkor az szerintem nem mutat jó fényt rólad. Én se nagyon ismerkednék olyannal, aki előttem odament 3 lányhoz mert nem olyan, mint aki komoly kapcsolatot keresne (gondolom azt keresel). Másrészt meg engem is leamortizálna, hogy neked bárki megfelel, csak legyen valakid.

De gondolom az, hogy minden lány foglalt vagy érzéketlen, csak túloztad. Mert egyszerűen lehetetlen, hogy te végig kérdezel lányokat és megismered őket. Légyszi kerüld a túlzásokat és akkor talán reálisan is tudnak véleményt adni!

Menj koncertekre! Menj fesztiválokra! Társkeresőzz, hátha bejön! Esetleg ha tudsz akkor menj szórakozóhelyre, ami kulturáltabb (már ha van a közeledben).

Amúgy egyetemen rengeteg csaj van! Lehetetlen hogy mind foglalt legyen, vagy bunker.

2013. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!