Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is a férfiak nagy...

Szerintetek is a férfiak nagy része miatt olyan nehéz ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol csak férfiak vannak, ahol ismerkedni lehetne. Dupla annyi férfiak vannak a chat oldalakon, társkereső oldalakon, szórakozóhelyeken és egyéb ismerkedős helyeken is.

Hova tűntek a nők????

Szerintem a férfiak nagy része miatt tűntek el az ilyen ismerkedős helyekről a nők, mert már elegük van, hogy rengetek pasi csak azt akarja meg aberrált, nyomulós férfiakkal van tele az ilyen helyek stb stb.


Vagy milyen egyéb oka lehet annak, hogy dupla, annyi férfi van ismerkedős helyeken, mint nő?


2013. nov. 30. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt háború.
2013. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresed, nem BP-n laksz stb. okok miatt mert én ahol tegnap buliztam egy rakat nő volt..
2013. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők miatt...amint van valakid azonnal el akarják venni:(

Szívesen élnék olyan helyen ahol csak pasik vannak, ők nem krvkodnak:))

2013. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el férfi sztriptíz partyra. Ott csak nők vannak. Ott lesz egy csomó nedves puncijú nő, és te leszel ott az egyetlen hímnemű egyén, akivel kezdhetnek is valamit, mert ugye a táncosokkal tilos :))
2013. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korosztályban ebben a 18-30 éves korosztályban tényleg több a férfi. 50 felettieknél érezhető h több a nő. Még budapesten is.
2013. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos,és ennek a legsajnálatosabb módon a legnormálisabb,becsületesebb srácok isszák meg a levét.Főként párkapcsolatok terén,de munkahelyeken is inkább már kinézetre rád néznek sokszor,és ha nem is értesz ahhoz amit kell csinálni sokszor akkor is a jobban külsőre kinézőket veszik fel.Szánalmas egy világban élünk,ami egyre szarabb és ez csak így fog folytatódni is.
2013. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több a szingli férfi, mint a szingli nő, ennyi az egész. Ennek oka egyrészt az, h a fiatalabb korosztályban többen vannak a férfiak, másrészt a legjobb pasik megtehetik, h több nőt is hülyítenek egyszerre.
2013. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es

Értek a demográfiához, statisztikához. Az a férfi többlet, statisztikailag elenyésző. Amiatt nem szabadna, hogy ez legyen. A második indok sajnos valósabb lehet, hogy egy jó pasi több nőt is hülyíthet

2013. nov. 30. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!