Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik, még ilyen régimódi,...

Létezik, még ilyen régimódi, ismerkedés, kapcsolat kialakítás?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl szórakozóhelyken, pubokban, vagy parkban, lazán szóba elegyedünk valakivel, és a büszkeség, meg a folytonos "jobb" keresése helyett, szimplán csak megismerjük a másikat.

Sok lánynak van kifogása: "nem akarok most komolyat, nem kell senki, szerelmes vagyok az exembe még (noha megcsalta, de sebaj), boldog vagyok egyedül, stb stb"

megértem őket, de ezáltal, hogy ezeket mondják, csak elhidegítik maguktól az új dolgokat.

Válogatnak, mert megtehetik, aztán ha nem jön össze akit kiszemeltek, összetörnek.

Az utóbbi időben rengeteget futok lányok után, nulla sikerrel. Alighanem én csinálom rosszul, de akkor is vannak dolgok amiket nem értek...de eltereltem a kérdés igazi jelentését:

Tehát létezik még normal ismerkedés? ahol nyitottan reagál a lány, és nem "jajj már megint egy szerencsétlen" a gondolata?!



2013. dec. 1. 09:32
 1/8 A kérdező kommentje:
sajnos sokszor találkozom azzal is, hogy "bocsi nem ismerlek" ergo, ha nem vagyok egy lány barti körébe, és idegen vagyok, akkor már labdába sem rúghatok nála? ez azért fura dolog szerintem...
2013. dec. 1. 09:36
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy is fogalmazzak. Velem is ez a helyzet, szerencsétlen és lúzer vagyok, mert nincs elegendő pénzem és nem vagyok olyan társadalmi rangú. Tudom nevetésegesnek hangzik, de az egyik oka, hogy az exem lelépett, az az, hogy nem vagyok előkelő, hanem egy egyszerű ember. Egy csóró hozzá képest és a családja nagyon lenézett engem. Az a baj tudod, hogy nagyon divatba jött pl. a társkeresők hazsnálata, ahol úgy lehet hazudni, ahogy akarsz. Már aki olyan és sajnos sok olyan ember van.
2013. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek a szösszenetek indikátorai annak, hogy nem nézel ki jól, illetve nem vagy tele zsetonnal......
2013. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem a társkereső a baj, hanem a facebook!

mennyivel jobb volt néhány évvel ezelőtt? az emberke kimozdultak, és nem otthonrol csevegtek, meg ábrándoztak tőlük több 100 km re lévő kiszemeltekről!

Nemvolt ekkora választási lehetőség...

Most?! sok lány, már szóbe sem áll veled, ha egy picit is valami nem fekszik az ízlésének...

2013. dec. 1. 09:55
 5/8 ASOT ***** válasza:

""nem akarok most komolyat, nem kell senki, szerelmes vagyok az exembe még (noha megcsalta, de sebaj), boldog vagyok egyedül, stb stb" " ---> ez mind csak bla bla mind csak hárítás.


Jobb mintha le se sz---arnának. :)

2013. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

és miben jobb kedves ASOT?!

mert a végeredmény ugyan az.

2013. dec. 1. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez szerintem népbetegség.Mindig mindegyik szerelmes valakibe.Amelyik bezzeg belém volt szerelmes,az lelépett mással,hogy sz*pja ki a f@**omat!Átérzem a helyzeted,mert én is olyan helyzetben vagyok,mint a torkosborz.
2013. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zakathol ***** válasza:
Létezik. Én így jöttem össze a mostani barátnőmmel (meg az előzővel is).
2013. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!