Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit jelenthet?

Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy lány (nagyon szép) és egy csomószor engem néz és rám mosolyog. Nem mintha zavarna csak nagyon érdekel, hogy fenn áll-e az a lehetőség, hogy érez irántam valamit. A válaszokat előre is köszi!

2013. dec. 1. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sogor ez eggyet jelent :D hogy be akarja kapni a hegyit :D vagy utal rá
2013. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 12?
2013. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy 11
2013. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem 13
2013. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mostaanában a 12 évesek az olyan tudatlan nagymenők, akik ilyen kérdéseket tesznek fel

szerintem 12

doci! hány éves vagy?

2013. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá!


Kezd el vele beszélgetni és kiderül.

2013. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

13

Meg am régebben már jártam is vele de egyáltalán nem találkoztunk tehát inkább szakítottam vele. Jóideig nem is találkoztunk csak amikor elkezdtem anyummal meg tesómmal táncsuliba járni és ott ahogy találkoztunk újra spanok lettünk és sokat beszélgetünk is de van hogy sokszor engem méz és egymásra mosolygunk meg ilyenek. És van bennem egy fura érzés amikor rám néz, mintha tennem kéne ezügyben és megkéne kérdeznem, hogy akar-e még járni velem. PLS segítsetek! Köszi!

2013. dec. 1. 10:09
 9/10 anonim válasza:
Ha jártál vele korábban, egyértelmű, hogy akar valamit. Ne töketlenkedj, beszélj vele, hívd el valahová, és gondoskodj róla, hogy többször találkozzatok ezúttal. Biztos vagyok benne, hogy ez nem (csak) az ő hibája volt.
2013. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válszokat! :D

És az úgy jó hogy mittudomén... ,, Szia! El kell mondanom, hogy még mindig nagyon szeretlek, mert mikor meglátlak a szívem duplaszaltót dob és nem tudom, hogy melyik a jobb és a bal lábam mert annyira szép vagy mint egy angyal. És ez az érzés jobb minden eddigi érzésemnél." (pl)

2013. dec. 2. 16:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!