Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tegyem jóvá? A kiszemelte...

Hogy tegyem jóvá? A kiszemeltem azt hiszi szerintem, hogy vagy ribi vagyok, vagy bolond, vagy szimplán hülye.

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy alapjába véve visszafogom magam, ez az öltözködésemben, és viselkedésemben is megnyilvánul. Na de ez a fiú.. aki nekem kell. akit akarok már nem is tudom mióta, nem biztos, hogy nem normálisnak tart.

Ezért tettem is. Ugye nem mertem hozzászólni, leszólítani, mert hát nekem ő az álompasi. Nem csak külsőleg, imádom az egész lelkét. Csodálatosnak tartom.

Na ... de régebben amikor még egyáltalán nem dumáltunk, csak megpróbáltam felhívni a figyelmét, akkor állandóan hangosan röhögtem, meg sikítoztam valakivel, a fiúkat/lányokat ölelgetem hogyha azt akarom észrevegyen...vagy bármi olyan hülyeségeket csináltam amiért felfigyelt rám. Pl. legutoljára sétáltunk kifelé pár métert.. már az utcán voltunk, nem láttam a mobilom kijelzőjét és feltartottam a napnak, erre rámmosolyog megkérdezi mit csinálok, hát azt mondtam, hogy napfoltokat fényképezek. Nem tudtam mit mondani hirtelen. Szóval állandóan hülyeségeket beszélek ha hozzám szól. Amúgy ennyire talán nem vagyok kettyós, de ha velem van akkor nem tudom visszafogni magam. Nem érdekelt, hogy azt hiszi elmezavarom van, csak azt akartam, hogy tudjon a létezésemről. Na ez sikerült mert már dumálgatunk. De lehet azt hiszi nem vagyok százas. Lehet nem vagyok, de valahogy ezt vissza kéne fordítani és megpróbálni vele elhitetni, hogy nem vagyok mindig gyerekes. Csak az a baj, hogy nem merek vele komoly értelmes dolgokról beszélni, mert mi van ha valamit rosszul gondolok, hülyeséget mondok. Amúgy ő 10 évvel idősebb tőlem, és tudom, mert mondta, hogy neki érett értelmes nő kell. Gondolom ez (is ) tartja vissza attól, hogy velem bármit is kezdjen. Pedig bármit kezdhetne velem.

Végül is azt elértem , hogy felfigyelt rám, mert már legalább a nevem megjegyezte :)

23L :)


2013. dec. 1. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok és szinte mindig vidám. a humoromban pedig az önismeret és az irónia vegyül, szóval engem az ismeretlenek az elején tényleg bolondnak tartanak.

Aztán megismernek és rájönnek, hogy ennél árnyaltabb a kép. Szerintem próbálj meg egy kicsit természetesebben viselkedni. Gondolom nehéz, ha kiugrasz a bőrödből, mikor beszélgettek. Gondolj valami szomorú témára, az talán lehúz egy kicsit. Attól pedig ne félj, hogy hülyeséget mondasz neki, úgy tűnik, ehhez már hozzászokott és szimpatikus neki :)

2013. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nem önmagadat adod,ráadásul tizenéves módjára viselkedsz,meg béna trükökket vetsz be.Ilyen hozzállással nem csak ő,de senki nem fog komolyan venni.Ha tetszik valaki,de nem lép semmit,nyilván te is kezdeményezhetsz,viszont ezt semmiképpen sem vihogással,meg egyebekkel tedd!Menj oda hozzá bármilyen témával,amiből beszélgetés kerekedhet,mondjuk megkérdezed,elment-e már a busz,vagy ilyesmi.
2013. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat :) Hát igazából nem is értem miért dumálgat még mindig velem, tényleg hülye vagyok néha. Másokkal amúgy nem vagyok ilyen.. Meg mások előtt nem szoktam beégetni így magam. Mert vele tényleg komoly gondjaim vannak, pl. rám mosolyog nekiszaladok a falnak, volt hogy sorban álltunk a hátam mögött meg már egy tucat ember állt vártak rám , hogy előbbre menjek de én csak őt bámultam, és ő szólt rám, hogy előbbre mehetek. Azt akarom, hogy lássa, hogy vidám vagyok, amúgy nem szoktam túl vidám lenni csak próbálom annak mutatni magam felé meg úgy mindenki felé, ő meg olyan kis szomorkás, csendes, és mindig próbálom felvidítani, vagy legalább megmosolyogtatni. Hát ez sikerül, csak lehet a hátrányomra.
2013. dec. 1. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!