Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek elhivhatok egy...

Szerintetek elhivhatok egy srácot sétálni, anélkül hogy rányomulósnak tünnék? L\17

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot facebookon még hétfőn, én irtam rá, én jelöltem be, mert egyszer találkoztam vele, mikor barátnőmmel beszélgettek, s folyton rám mosolygott. Ezzel megfogott.. S szóval mindennap beszélünk hosszú órákig, s ha én kifogyok a témából, akkor ő hoz fel. Tetszik, s jobban megszeretném ismerni, s tudom hogy ehhez egy találka lenne a megfelelőbb.. De félek hogy nem jövök be neki s visszautasít. Szerintetek rányomulósnak tünnék, ha elhívnám sétálni, s beszélgetni? Nagyon megszeretném ismerni..
2013. dec. 1. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nrm nyomulós..
2013. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Mégis mi lenne ebben a nyomulás?
2013. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívjad már!
2013. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívjad már, az anyád úristenit!:)
2013. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) elhivtam..siker:) már csak egy napot s időpontot kell megbeszélnem vele:3
2013. dec. 2. 07:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!