Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudják az ismerőseim...

Miért nem tudják az ismerőseim elfogadni, hogy most nem akarok barátot?

Figyelt kérdés
Egyfolytában nyaggatnak, meg kerítőt akarnak játszani. Százszor elmondtam nekik, hogy most nem férne bele az időmbe és így érzem jelenleg jól magam. Ez nem jelenti azt, hogy később sem szeretnék, de most nem hiányzik az életemből ez a vonal. Lehet, hogy furának tartják, hogy nem akarok beállni a sorba és ennyi idősen most nem ez a legfontosabb az életemben, de engem borzasztóan zavar, hogy nem hagynak vele békén. Mit tegyek?
2013. dec. 1. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak jót akarnak neked.
2013. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mond nekik hogy egyenek csalánt :D


mert amugy mennyi éves vagy? 16-17?

2013. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
25, azért 16-17 évesen nem hiszem, hogy mindenki ezzel zaklatna.
2013. dec. 1. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért csinálják ezt, de én is utálom, amikor a barátnő témával nyaggatnak!
2013. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azért valamilyen szinten megértem őket, mert nem vagy már gyerek és így 20-30 között félúton lehet, hogy nem ártana elgondolkozni, hogyha szeretnél majd családot, akkor érdemes lenne a női nem felé nyitni. Nem azt mondom, hogy szedj össze nőt mindenképpen, mert nem késtél le semmiről, de egy kicsit lehet jogos az aggodalmuk.
2013. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék a női nem felé nyitni, mivel nő vagyok.:)

Egyébként meg, mint írtam most nem fér bele egy barát az életembe, ez nem azt jelenti, hogy 2 év múlva sem fog, de nem értem, miért kell ezt erőltetni.

2013. dec. 1. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pontosan így voltam 2 évig, mint most te. Aztán jött egy lány... és hülye voltam mert el is ment. Azóta tudod mi hiányzik? Az ölelés. Szerintem ha valóban így gondolod akkor ne tegyél semmit, csak ne vedd figyelembe amit mondanak, ennyi.
2013. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!