Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, tényleg szégyen, ha...

Lányok, tényleg szégyen, ha egy fiúnak fehér, érzékeny bőre van és nem fog rajta a napfény sem igazán?

Figyelt kérdés
Igazi fehér bőröm van, ráadásul kopasz típus is vagyok, gyakran néznek skinheadnek, pedig inkább félénk, visszahúzódó fiú vagyok, de tényleg gáz, ha egy fiúnak fehér bőre. Mert sokan mondtják, hogy mostanság a szolis fiúk meg a négerek a menők, itt is olvastam már, hogy oda vannak a lányok a néger fiúkért, mert szép bőrük van, ez tényleg igaz? Gáz a fehér bőr?

2013. dec. 2. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Volt már fehér bőrű pasi aki tetszett. Nem ez a lényeg a számomra csak legyen valami ami megfogjon benne. Pl én a négereket nem szeretem egyáltalán.

Az tetszik ha egy magyar pasi tud barnulni. Cigányok se tetszenek.

2013. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pasim is és én is tejfehér bőrűek vagyunk, nem ciki. szolit mindketten utáljuk.
2013. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak,hogy legyen ellenvélemény is,nekem nagyon bejönnek a néger pasik,de főleg azért,mert mintha a sötét bőr férfiasabb lenne a fehér bőrnél,viszont ha te elég határozott és karizmatikus tudsz lenni,probléma megoldva :D
2013. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem gáz :)

nálunk apukám olyan, hogy pólón keresztül is leég, nekem meg olyan lett valahogy a bőröm, hogy MINDEN barnulási csík meglátszik rajta...nyár végére már azt se tudom, milyen színű vagyok, mert a barna összes árnyalata megtalálható rajtam... ez szerintem sokkal gázabb, még ha kevésbé fájdalmas akkor is :/

szóval emiatt nem érdemes szenvedni :)

2013. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!