Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mosolygott magában...

Miért mosolygott magában önelégülten a lány miután lekoptatott? Most örült, hogy odamentem vagy nem?

Figyelt kérdés
Szemeztem egy lánnyal, majd kb másfél óra múlva oda mentem kamu ürüggyel, szóba állt velem, de le is koptatott, hogy most nincs ideje? Mielőtt elment volna, szája szélével mosolygott olyan önelégülten.
2013. dec. 3. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másra.
2013. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JoeyTribbiani válasza:
a kis ribi...
2013. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örömet okozott neki, hogy lekoptatott ennyi..
2013. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kielégült a beszélgetés végén. Nedves lett a bugyi! Ezért nézett úgy.
2013. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretnek megalázni és visszautasítani másokat, és játszani mások érzéseivel. Érzéketlenek, kegyetlenek, önzőek. Erre voltál jó, odamentél, és növelted az önbizalmát, eztuán nem maradt Benned semmi, amit értékelne, olyan lettél, mint egy üres banánhéj, és eldobott.
2013. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!