Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti mit néztek meg a...

Lányok! Ti mit néztek meg a fiúkban? Mi az ami bejön? Esetleg belső tulajdonságok közül mi az ami tetszik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha valaki természetes és "etikett herceg". Ha bunkózik az aki tetszik az taszít. Külsőre nem tehetek róla de a cukiságokat vonzzom be :P
2013. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kisbarack10 ***** válasza:
alak: duci sovány ,sportos, utána magasság nem szeretem ha nálam alacsonyabb de ne legyen létra se. Utána ruha nem szeretem ha rózsaszínben jár és ne legyen egyéb lányos kiegészítő. nézem a haját is h ne legyen túl hosszú vagy nagyon rövid bele lehessen túrni. nem szeretem ha arc szőrzete van. mulya se legyen legyen vicces ne legyen túl kocka szívesen legyen velem és legyen megértő ne bunkózzon ha valamit nem szeret bennem mondja meg őszintén és változtatok ha nem akkor törődjön bele neki is lehet olyan ami nekem nem tetszik és nem tud változtatni én egy kissé na jó nagyon válogatós vagyok de a selejtet ki kell válogatni és csak azzal vagyok együtt aki tényleg tetszik :D
2013. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha meg tud nevettetni és ha jófej meg annyira ronda se legyen :)
2013. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyen egyedi,grunge,punk,hardcore underground stilus,lehetoleg hosszu haj,esetleg rasta,nalam ne legyen alacsonyabb.en valamiert eloszor a szemet nezem meg,a zold es kek szem a legjobb,de a tekintet szamit igazan.a pawaktol a hanyinger kerulget...

Belsore legyen kedves,udvarias,muvelt es ezalatt nem azt ertem,hogy jotanulo,csak tudjon a temakhoz hozzaszolni,legyen kozos temank,es inkabb a kemenyebb zeneket szeresse,diszkopatkanyok hasonlo hatast valtanak ki mint a pawak.es eloszor legyunk haverok es aztan jojjunk ossze.legyen hatarozott

2013. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es

Itt a selejt te vagy ilyen kijelentéssel...

2013. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy magasabb legyen nálam! Aztán azt nézem meg, hogy milyen széles a válla a csípôjéhez képest, utána a seggét, majd, hogy milyen széles az álla( mert ha széles, akkor az olyan férfias!) Belsô pedig: ne bunkózzon velem, és legyen kedves az idôsebbekkel(pl. adja át a helyét a buszon) meg még fontos, hogy ne úgy öltözködjön, mint egy csaj.... de amúgy van olyan, hogy rohadt jó segge van és akkor a többit me sem nézem...
2013. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a legfontosabb ami lent van x)
2014. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
úgy értem hogy a lenti kérdés :'o -.-
2014. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!